Де я можу купити стероїди юридично?

Дианабол є старим Ciba бренд назву орального стероїду метандростенолон. Це похідним тестостерону, виставляється сильним анаболічним і помірні андрогенні властивості. Це з’єднання вперше став доступний в 1960 році, і він швидко став найулюбленішим і широко використовуваним анаболічний стероїд у всіх видах атлетики. Це, ймовірно, пов’язано з тим, що вона є одночасно простим у використанні і надзвичайно ефективним. У виробництві США Дианабол був стрімкий історію, вибухає протягом досить довгого часу, а потім швидко знижується з уваги. Багато нервували в кінці 80-х, коли останній з американських генериків були видалені з аптечних полиць, медичної спільноти не знаходячи законне використання для препарату більше. Але той факт, що Дианабол був вимкнений на американському ринку вже більше 10 років не були скорочені популярність. Вона залишається найбільш часто використовуваних чорний ринок оральний стероїд в США тих пір, поки існують країни, виробництво цього стероїду, то, ймовірно, так і залишиться.

Натисніть тут, щоб купити Legal стероїдів Офіційний сайт

Подібно тестостерону і Анаполоном 50 ®, Дианабол є потужним стероїд, але і той, який приводить до помітних побічних ефектів. Для початку метандростенолон цілком естрогенний. Гінекомастія є також часто занепокоєння під час лікування, і може уявити себе досить рано в цикл (особливо при використанні високих доз). У той же час утримання води може стати вираженим проблема, викликаючи помітне втрату рельєфності і як підшкірної води і жиру збірки. Тому Чутливі люди можуть хочете зберегти естроген під контролем з додаванням антиестроген, такий як Nolvadex® і / або Провирон. Чим сильніше за наркотики Arimidex® (антіароматаз) буде кращим вибором, але також може бути досить дорогим у порівнянні зі стандартними обслуговування терапії естрогенами.

Крім того, андрогенні побічні ефекти є загальними з цією речовиною, і може включати в себе напади жирної шкіри, акне і / росту волосся на обличчі тіла. Агресія може бути також збільшена з потужним стероїд, такий як цей, так що було б розумно не дозволити своєму зміна розпорядження в гіршу сторону протягом циклу. З Діанаболом є також можливість загострення чоловічий стан облисіння. Тому Чутливі люди можуть побажати, щоб уникнути цей препарат і зробити вибір на користь більш м’якою анаболічних такі як Дека-Durabolin®. Хоча Дианабол має перетворити в більш потужний стероїд через взаємодію з 5-альфа-редуктази anzyme (той же фермент, відповідальний за перетворення тестостерону в дигідротестостерон), він має надзвичайно мало спільного, щоб зробити так в людському організмі. Андрогенних метаболіт 5alpha dihydromethandrostenolone тому виробляються тільки в невеликій кількості в кращому випадку. Тому вигода, отримана від Проськар / Propecia® буде незначним, препарат не служачи ніякої реальної мети.

Натисніть тут, щоб купити Legal стероїдів Офіційний сайт

Може Діанаболом метандростенолон використовується для жінок

Будучи помірно андрогенний, Дианабол дійсно тільки популярний стероїд з чоловіками. Коли використовується жінками, сильні симптоми вірилізації, звичайно можливий результат. Деякі з них, однак експериментувати з нею, і знайти низькі дози (5 мг) цього стероїду надзвичайно потужним для нового росту м’язів. Всякий раз, коли вводили, Дианабол буде виробляти виняткові вигоди маси і сили. В ефективності його часто порівнюють з іншими сильними стероїдами як тестостерон і Анадрол 50 ®, і це також є популярним вибором для наповнювачі цілей. Добова доза 4-5 таблеток (20-25mg) досить, щоб дати майже нікого драматичні результати. Деякі з них ризикувати набагато вище в дозуванні, але ця практика зазвичай призводить до більш глибокого частотою побічних ефектів. Це додатково додає також з низкою інших стероїдів. Слід зазначити, особливо добре змішати з м’яким анаболічним Дека-Durabolin®. Разом можна очікувати виняткові м’язової маси і сили вигоди, з побічними ефектами не набагато гірше, ніж можна було б очікувати від Діанаболом поодинці. Для всіх з маси, можуть бути використані тривалої дії тестостерону ефіру як енантат. З таким же високим естрогенних / андрогенних властивостей цього андрогену, побічні ефекти можуть бути крайніми з такою комбінацією однако. Доходи буде велика, як добре, що зазвичай робить такі зусилля стоїть користувачеві. Як обговорювалося раніше, допоміжні засоби можуть бути додані, щоб зменшити побічні ефекти, пов’язані з такого роду циклу.

Натисніть тут, щоб купити Legal стероїдів Офіційний сайт

Для того щоб протистояти пероральним, це з’єднання с17 альфа лужне. Відомо, що ця зміна захищає препарат від того дезактивації печінкою (з урахуванням майже всі записи лікарського засобу в кровотік), проте вона також може бути токсичними для цього органу. Тривала дія с17 альфа лужну речовин може призвести до фактичного збитку, можливо навіть розвиток деяких видів раку. Щоб бути безпечним, можливо, захочете відвідати лікаря кілька разів протягом кожного циклу, щоб тримати очі на їх значень печінкових ферментів. Цикли також повинні бути короткими, як правило, менше, ніж 8 тижнів довго робити, щоб уникнути будь-якого помітного збитку. Жовтяниця (непрохідність жовчних шляхів), як правило, перший видима ознака неблагополуччя печінки, і слід шукати не треба. Ця умова виробляє незвичайну пожовтіння шкіри, так як організм має проблеми обробки білірубіну. На додаток до шкіри, що білки очей можуть також жовті, з усією очевидністю свідчить неприємностей. Якщо це станеться препарат має бути негайно припинена і лікар відвідали. Як правило, це точка, де додатково, постійного погіршення може бути припинено.

“Цікаво також відзначити, що метандростенолон структурно ідентичний болденона, крім того, що він містить додав с17 альфа алкільних груп говорилося вище. Цей факт робить чітке вплив зміни стероїд таким чином, так як ці два з’єднання по всій видимості, діють дуже по-різному в організмі. Основний несхожість, здається, лежить в схильності до естрогенних побічних ефектів, який, здається, набагато більш вираженим з Діанаболом. Equipoise®, як відомо, досить м’яка в цьому відношенні, і тому користувачі зазвичай приймати цей препарат без ніякої необхідності того антиестроген. Дианабол є набагато більш естрогенним не тому, що легше ароматизовані, а насправді 17-альфа метил групу і С1-2 подвійний зв’язок і уповільнити процес ароматизації. проблема в тому, що метандростенолон перетворюється в l7alpha метілестрадіол , більш біологічно активна форма естрогену, ніж звичайний естрадіолу. Але Дианабол також представляється набагато більш потужним в плані м’язової маси в порівнянні з болденона, підтверджуючи думку, що естроген відіграє важливу роль в анаболізму. Насправді болденона і метандростенолон так сильно відрізняються в своїх потенцій, як анаболіки, що ці два рідко, хоча як пов’язані між собою. В результаті, використання Діанаболом зазвичай обмежується стадії нарощування тоді Equipoise® вважається відмінним різання або навіс маса будівлю стероїд.

Натисніть тут, щоб купити Legal стероїдів Офіційний сайт

Період напіврозпаду Дианабола становить лише близько 3 до 5 годин, відносно короткий час. Це означає, що одна щоденна доза графік буде виробляти змінюється рівень в крові, із злетами і падіннями протягом усього дня. Користувач також має можливість вибору, або дробити таблетки протягом дня або приймати їх все в один час. Звичайна рекомендація була розділити їх і намагатися регулювати концентрацію в крові. Це однак, буде виробляти нижчу піковий рівень в крові, ніж якщо таблетки приймалися всі відразу, так що може бути компроміс з цією опцією. Стероїд дослідник Білл Робертс також вказує, що один-епізод режим дозування повинні мати менш різке вплив на гіпоталамо-гіпофізарно-тестикулярной осі, так як є достатній термін кожен день, де рівень стероїдних гормонів не надто перебільшені. Я схильний сумніватися гормональний стабільність може бути забезпечена протягом такого циклу, однак, але зауважують, що неофіційні дані часто як і раніше підтримує добових доз, щоб бути краще для загальних результатів. Можливо, це кращий варіант. Так як ми знаємо концентрація в крові досягне свого піку близько 1,5 до 3 год після введення, ми можемо додатково Цікаво найкращий час, щоб взяти наші таблетки. Видається логічним, що, приймаючи таблетки на початку дня, переважно деякий час до тренування, буде оптимальним. Це дозволило б значна кількість денних годин для андрогенної багатою метаболізму, щоб посилити засвоєння поживних речовин, особливо критичні години після тренування.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *