איפה אפשר לקנות סטרואידים מבחינה משפטית?

Dianabol הוא שם המותג Ciba הישן עבור methandrostenolone סטרואידים דרך הפה. הוא פועל יוצא של טסטוסטרון, מפגין אנבוליים חזק נכסי androgenic המתונים. תרכובת זו הועמדה בפעם הראשונה בשנת 1960, והוא הפך במהרה סטרואידים אנבוליים המועדף ביותר בשימוש נרחב בכל סוגי אתלטיקה. זהו ככל הנראה בשל העובדה שזה גם קל לשימוש ויעיל מאוד. בייצור Dianabol ארה”ב היה ההיסטוריה המטאורית, מתפוצץ די הרבה זמן, אז במהירות נשירת ראייה. רבים היו עצבניים בסוף שנות ה -80 כאשר אחרוני הגנרי בארה”ב הוסרו מן המדפים מרקחת, הקהילה הרפואית למצוא טעם לגיטימי התרופה יותר. אבל העובדה Dianabol כבר מחוץ לשוק האמריקאי במשך 10 שנים לא לחתוך את הפופולריות שלו. זה נשאר סטרואידים דרך הפה בשוק השחור הנפוץ ביותר בארצות הברית כל עוד יש מדינות בייצור סטרואידים זה, זה כנראה יישאר כך.

לחץ כאן כדי לקנות משפטי סטרואידי אתר רשמי

בדומה טסטוסטרון Anadrol 50®, Dianabol הוא סטרואיד חזק, אלא גם אחד אשר מביא על תופעות לוואי מורגש. בתור התחלה methandrostenolone די אסטרוגניים. גינקומסטיה היא גם לעיתים קרובות דאגה במהלך הטיפול, ועשויים להציג את עצמה די מוקדם למעגל (במיוחד כאשר במינונים גבוהים משמשים). במקביל החזקת מים יכולים להיות הבעיה בולטת, גרימת פסד בולטת של הגדרה שרירה הוא במבנה מים ושומן תת עורי. אנשים רגישים עלולים ולכן רוצה לשמור על אסטרוגן תחת שליטה עם תוספת של antiestrogen כגון Nolvadex® ו / או Proviron®. התרופה החזקה Arimidex® (antiaromatase) תהיה בחירה טובה יותר, אבל גם יכולה להיות די יקר בהשוואה לטיפולי תחזוקת אסטרוגן סטנדרטי.

בנוסף, תופעות לוואי אנדרוגנית נפוצות עם חומר זה, והוא עשויה לכלול התקפי עור שמנוני, אקנה צמיחת שיער בגוף / פן. תוקפנות יכול גם להיות מוגברת עם סטרואיד חזק כמו זה, כך שזה יהיה חכם לא לתת שינוי האופי שלך לרעה במהלך המחזור. עם Dianabol יש גם את האפשרות להחרפת תנאי התקרחות. אנשים רגישים עלולים ולכן רוצים להימנע התרופה הזאת לבחור עבור אנבוליים מתונים כגון Deca-Durabolin®. בעוד Dianabol אין להמיר סטרואיד חזק יותר באמצעות אינטראקציה עם anzyme reductase 5-אלפא (אותו אנזים האחראי על הפיכת טסטוסטרון דיהידרוטסטוסטרון), יש לו זיקה מעט מאוד לעשות זאת בגוף של אדם. Dihydromethandrostenolone 5alpha המטבוליט אנדרוגנית ולכן מיוצר רק כמויות זעירות במקרה הטוב. היתרון המתקבל Proscar® / Propecia® ולכן יהיה חסר משמעות, תרופה משרת שום מטרה אמיתית.

לחץ כאן כדי לקנות משפטי סטרואידי אתר רשמי

יכול Dianabol methandrostenolone המשמש נשים

להיות מתון אנדרוגנית, Dianabol הוא באמת רק סטרואידים נפוצים בקרב גברים. כאשר נעשה שימוש על ידי נשים, סימפטומי virilization חזקים הם כמובן תוצאה אפשרית. חלק עושה זאת כדי להתנסות עם זה, ולמצוא מינונים נמוכים (5 מ”ג) של סטרואידים זה מאוד חזק לצמיחת שריר חדשה. בכל פעם מנוהל, Dianabol יפיק רווחים המוני כוח יוצא דופן. באפקטיביות זה מושווה לעתים קרובות סטרואידים חזקים אחרים כמו טסטוסטרון Anadrol 50®, וזה גם בחירה פופולרית עבור bulking מטרות. מינון יומי של 4-5 טבליות (20-25mg) הוא מספיק כדי לתת כמעט כל אחד תוצאות דרמטיות. חלקם עושים סיכון גבוה בהרבה במינון, אבל בפועל זה בדרך כלל מוביל שכיחות עמוקה יותר של תופעות לוואי. בנוסף הוא מוסיף גם עם מספר סטרואידים אחרים. יצוין לערבב טוב במיוחד עם אנבוליים הקלים Deca-Durabolin®. יחד אפשר לצפות רווחי שריר וכוח יוצאי דופן, עם תופעות לוואי לא הרבה יותר גרועה ממה שניתן היה לצפות מן Dianabol לבד. עבור כל מסה החוצה, אסתר טסטוסטרון ארוך מתנהג כמו enanthate ניתן להשתמש. עם נכסי androgenic / אסטרוגניים הגבוה הדומה של אנדרוגן זה, תופעות לוואי עלולים להיות קיצוניות עם שילוב כזה אולם. רווחים יהיו נהדרים גם כן, אשר בדרך כלל עושה כזה מאמץ כדאי המשתמש. כפי שנאמר קודם לכן, תרופות נלוות ניתן להוסיף כדי להפחית את תופעות הלוואי קשור סוג זה של מחזור.

לחץ כאן כדי לקנות משפטי סטרואידי אתר רשמי

על מנת לעמוד אוראלי, המתחם הזה הוא אלפא C17 alkylated. אנו יודעים כי שינוי זה מגן על התרופה שחרור משרות להיות על ידי הכבד (מה שמאפשר לכמעט כל כניסת התרופה למחזור הדם), אולם זה גם יכול להיות רעיל האיבר הזה. חשיפה ממושכת לחומרים alkylated אלפא C17 יכול לגרום נזק של ממש, ואולי אפילו התפתחות של סוגים מסוימים של סרטן. כדי להיות בטוח אחד אולי כדאי לבקר את הרופא כמה פעמים במהלך כל מחזור לפקוח עין על ערכי אנזימי הכבד שלהם. מחזורים צריך גם להישמר קצר, בדרך כלל פחות מ -8 שבועות ארוכים להימנע מלעשות כל נזק מורגש. צהבת (חסימת דרך מרה) היא בדרך כלל סימן הראשונה הגלויה לבעיות בכבד, וצריכה דואגת. מצב זה מייצר מצהיבים יוצאי דופן של עור, כגוף יש בילירובין עיבוד הצר. בנוסף העור, את הלבן בעיניים עלולות גם הצהובה, סימן ברור של צרות. האם זה להתרחש התרופה יש להפסיק מיד ורופא ביקר. זוהי בדרך כלל לנקודה שבה עוד, נזק בלתי הפיך ניתן להימנע מכך.

“מעניין גם לציין methandrostenolone כי היא מבנית זהה boldenone, חוץ מזה זה המכיל את קבוצת אלקיל אלפא הוסיף C17 שנדונו לעיל. עובדה זו מבהירה את ההשפעה של שינוי סטרואיד בצורה כזאת, כמו שני אלה תרכובות להופיע לפעול מאוד שונה בגוף. השוני העיקרי נראה לשכב נטייה של תופעות לוואי אסטרוגניות, אשר נראה כי בולט הרבה יותר עם Dianabol. Equipoise® ידוע להיות קל למדי בעניין זה, ומשתמש ולכן נפוץ לקחת בתרופה מבלי צורך בנוסף antiestrogen. Dianabol הוא הרבה יותר אסטרוגניים לא משום שהוא ריחני יותר בקלות, כפי שאכן הקבוצה מהתיל 17 אלפא קשר הכפול c1-2 הוא להאט את התהליך בשום. הבעיה היא methandrostenolone ממירת l7alpha methylestradiol , צורה פעילה יותר מבחינה ביולוגית של אסטרוגן מאשר אסטרדיול רגיל. אבל Dianabol גם נראה הרבה יותר חזק מבחינת מסת שריר לעומת boldenone, תומכים ברעיון כי אסטרוגן האם לשחק תפקיד חשוב אנאבוליזם. למעשה boldenone ו methandrostenolone שונים כל כך הרבה החוזקים שלהם anabolics שהשניים לעתים רחוקות אם כי כפי קשורים. כתוצאה מכך, השימוש Dianabol מוגבלת בדרך כלל כדי bulking שלבי האימון תוך Equipoise® נחשב חיתוך מעולה או רזה המוני סטרואידים הבניין.

לחץ כאן כדי לקנות משפטי סטרואידי אתר רשמי

זמן מחצית החיים של Dianabol הוא רק כ -3 עד 5 שעות, זמן קצר יחסית. משמעות הדבר הוא כי לוח זמני מינון יומי יחיד ייצרו רמת דם שונה, עם עליות וירידות לאורך כל יום. למשתמש יש גם בחירה, על כל אחת נפרד הלוחות במהלך היום או לקחת אותם בבת אחת. ההמלצה הרגילה כבר לחלק אותם ולנסות להסדיר את הריכוז בדם שלך. אולם זה, יפיק רמת דם שיא נמוכה יותר מאשר אם הלוחות נלקחו בבת אחת, ולכן ייתכנו סחר הנחה עם אפשרות זו. חוקר הסטרואידים ביל רוברטס גם מציין כי לוח זמני מינון חד פרק צריך להיות השפעה פחות דראמטי על ציר ההיפותלמוס-היפופיזה-אשכים, כמו ישנה תקופה מספיק בכל יום שבו רמות הורמון סטרואידים אינן מוגזמות מאוד. אני נוטה לפקפק יציבות הורמונלי יכולה להישמר במהלך המחזור כזה עם זאת, אך שם לב כי עדויות אנקדוטיות לעתים קרובות עדיין תומך מנות יומיות אחת להיות טוב יותר עבור תוצאות כוללות. אולי זו אפשרות טובה יותר. מכיוון שאנו יודעים את הריכוז בדם יגיע לשיא של כ -1.5 עד 3 שעות לאחר מתן, אנו עשויים עוד תוהה הזמן הטוב ביותר לקחת טבליות שלנו. זה נראה הגיוני כי נטילת גלולות מוקדם יותר באותו יום, רצוי כמה זמן לפני האימון, יהיה אופטימלי. יכולת זו תאפשר מספר לא מבוטל של שעות היום עבור חילוף חומרים עשיר אנדרוגן כדי להגביר את ספיגת חומרים מזינים, במיוחד בשעות הקריטיות הבאות אימונים.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *