гарцинии камбоджійської відгуки це дійсно працює і безпечно

Гарцинії камбоджійської, тропічні фрукти також відомий як тамаринда Malabar, є популярним доповненням втрати ваги. Кажуть здатність він блокує ваше тіло, щоб зробити жир і це ставить гальма на ваш апетит. Це може допомогти зберегти рівень цукру в крові і рівень холестерину в узді, теж. Ви знайдете його в пляшки на полиці в магазині, а також змішують з іншими інгредієнтами в дієтичних продуктах.

Чи має жити до свого обману? Може бути, трохи, але це не може бути варто.

Скільки гарцинии камбоджійської Роботи

Натисніть тут, щоб купити кращий бренд гарцинии камбоджійської

Активний інгредієнт в шкірці фрукта в, гидроксилимонной кислоти або HCA, підвищила спалювання жиру і урізати апетит в дослідженнях. Схоже, щоб блокувати фермент, названий цітратліаза, який організм використовує, щоб зробити жир. Це також підвищує рівень хімічної речовини мозку серотоніну, який може зробити вас відчувати себе менш голодним.

Але фактичні результати втрати ваги не вражають. Огляд опублікований в журналі Obesity виявили, що люди, які брали гарцинии камбоджійської в дослідженнях втратили близько 2 фунтів більше, ніж людей, які не приймають його. Рецензенти не міг з упевненістю сказати, що втрата ваги була через доповнення. Це могло б бути з нижньої калорійних дієти і фізичних вправ програм люди в дослідженнях, як правило, йдуть. Краще дослідження необхідні, щоб дізнатися, чи є HCA дійсно допомагає людям втратити багато ваги і зберегти його.

Натисніть тут, щоб купити кращий бренд гарцинии камбоджійської

Цукровий діабет 2 типу та високий рівень холестерину

Гарцинії камбоджійської можуть зробити його простіше для вашого тіла, щоб використовувати глюкозу, цукор ваші клітини потреба в енергії. Миші, які отримали гарцинии камбоджійської в одному дослідженні мали більш низькі рівні інсуліну, ніж миші, які не зробили. Це ще одна причина, крім втрати ваги, що люди з діабетом зацікавлені в ньому. Проте, якщо ви приймаєте гарцинии камбоджійської разом з ліки, щоб контролювати рівень цукру в крові, рівень глюкози може отримати небезпечно низьким.

Деякі дослідження показали, що гарцинии камбоджійської також може покращити рівень холестерину, зниження тригліцеридів і LDL ( “поганого” холестерину) і підвищення ЛПВЩ ( “хороший” холестерин). Але ви не повинні використовувати його, якщо ви вже на рецепт для вашого холестерину.

Натисніть тут, щоб купити кращий бренд гарцинии камбоджійської

Можливі побічні ефекти

Коли ви берете гарцинии камбоджійської, ви можете отримати:

 • запаморочення
 • Сухість у роті
 • головний біль
 • Розлад шлунка або діарея

У 2009 році за продуктами і ліками попередив усіх, щоб припинити використання втрати ваги продукту, який містив гарцинии камбоджійської, тому що деякі люди, які беруть його отримав серйозні проблеми з печінкою. Продукт мав інші інгредієнти, теж, так що не ясно, що гарцинии камбоджійської був винен. У той час як деякі дослідження показують, добавка безпечна для вашої печінки, інше дослідження говорить, що немає.

Натисніть тут, щоб купити кращий бренд гарцинии камбоджійської

Гарцинії камбоджійської можуть погано взаємодіють з:

 • Астми і алергії ліки, такі як Accolate і Singulair
 • ліки Діабет, в тому числі таблетки і інсулін
 • Праска, анемії
 • болезаспокійливих ліків
 • Рецепти для психічних захворювань
 • Статини, препарати, які знижують рівень холестерину
 • Варфарин, кров тонше

Ви напевне не хочете використовувати його, коли ви вагітні або годуєте грудьми, або якщо у вас є нирок або печінки проблеми.

Купувати чи не купувати

Так результати дослідження змішують, ви повинні поговорити з лікарем, щоб допомогти вам вирішити, якщо приймати гарцинии камбоджійської є хорошою ідеєю. Навіть якщо це безпечно, воно не може допомогти вам втратити багато ваги. Це, ймовірно, розумніше витрачати гроші на здорову їжу або тренажерному DVD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *