anaboliskie steroīdi interneta

Anaboliskie steroīdi ir perorāli norīts, sintētisku (mākslīgo) zāles, kas darbojas kā testosterons. Tie rada izaugsmi un attīstību vīriešu dzimumorgāniem, sekundārās dzimuma pazīmes un palielina muskuļu izmēru un izturību. Tos izmanto, lai ārstētu aizkavēta pubertāte zēniem, anēmija, zems muskuļu masas dēļ AIDS vai HIV, krūts vēzi, un, lai aizstātu testosterona vīriešiem ar zemu testosterona līmeni. Anaboliskie steroīdi bieži tiek ļaunprātīgi sportisti, lai palielinātu muskuļu masu un veiktspēju. Non-sportisti un nekonkurējošās ķermeņa celtniekiem arī ļaunprātīgi anabolisko steroīdu kosmētikas iemeslu dēļ.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt steroīdu no Oficiālā mājaslapa

Kādi ir piemēri mutvārdu anabolisko steroīdu pieejama ASV?

Piemēri anabolisko steroīdu ietver oxymetholone (Anadrol-50), un fluoxymesterone (Android-F, Halotestin).

Kādas ir blakusparādības mutvārdu anabolisko steroīdu?

Anaboliskie steroīdi ir daudz blakusparādības, jo testosterons, ko viņi atdarina, ir daudz efektu organismā. Garš saraksts ja blakusparādības no anabolisko steroīdu ietver sarūk no sēkliniekiem, krūšu palielināšanās (ginekomastija), zems spermatozoīdu skaitu, lielāku matu augšanu, dziļāku balss un samazina krūšu izmēru sievietēm, augsts asinsspiediens, sirdslēkme, insults, augsts holesterīna līmenis, dusmas , vardarbība un agresija. arī var rasties aknu slimības un aknu vēzi.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt steroīdu no Oficiālā mājaslapa

Kādas zāles mijiedarbojas ar perorāliem anabolisko steroīdu?

Anobolic steroīdi palielina asinīs un sekas ciklosporīns, samazinot sadalījumu ciklosporīnu. Tie arī samazina sadalījumu varfarīnu (Coumadin), palielinot varfarīna līmeni asinīs un risku asiņošana no varfarīnu.

Kāda formulējumi par mutvārdu anabolisko steroīdu ir pieejami?

Perorālie anaboliskie steroīdi ir pieejamas kā tabletes.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt steroīdu no Oficiālā mājaslapa

Kas par ņemot mutvārdu anabolisko steroīdu grūtniecības laikā vai zīdīšanas periodā?

Viņi FDA klasificē anabolisko steroīdu grūtniecības kā X kategorijā, kas nozīmē, ka tie ir kaitīgi auglim, un nedrīkst lietot grūtniecības laikā. Nav zināms, vai anaboliskie steroīdi izdalās mātes pienā. Viņiem jāizvairās sievietes, kuras baro bērnu ar krūti vai māsu, un jāpārtrauc riska dēļ nopietnu nevēlamu ietekmi zīdainim.

Kurš redzēt kultūrisms skaistākā okupāciju un ikviens, kurš vēlas atjaunot savu ķermeni, piemēram, savos sapņos gribu struktūru, par kuru unlubricated un struktūra, kas parādās define.At šis punkts oxandrolone ir lielisks draugs, ka tā var būt noderīga, lai jums.

Kāpēc oxandrolone (Anavar)?

Ja salīdzinām ar anothers oxandrolone ir zemāks harmfull blakusparādības, un gandrīz tas nebūs zaudējums izmantošanas regulāru dose.Oxandrolone nav pārvērst estrogēnu, tāpēc nebūs kolekcija ūdens muscles.So muskuļi būs izskatās tik daudz define.And tāpēc jums nav nepieciešams phills piemēram, ūdens shooter.The vēl viena priekšrocība oxandrolone ir, zāles neizraisa apstāties organisma paša hormons production.Oxandrolone arī nogrieza apetīti, tāpēc ir tieši noved pie ķermeņa zaudējumu fat.Oxandrolone Paātrināt sintēze Kreatin-Phospatein mūsu ķermeņiem, lai tā radīs strauju un efektīvu palielinājumu force.The muskuļu masu jūs saņemsiet ar palīdzību oxandrolone, nebūs disseapper beigās līdzīgā citu steroīdi ciklā kuriem viens tur ir daudz ūdens, un kas zaudēts ūdeni beigās cycle.so jums motivācijas netiks bojāti.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt steroīdu no Oficiālā mājaslapa

Šo narkotiku ir indeksētas ar spēku increasement.For piespiest svērto sporta, izmantošana tikai 6 nedēļas least.First nedēļu 20 mg un pārējie 4 nedēļas ir pārtraukums un atkal 6 nedēļas 25mg un atkal 4 nedēļas pauzes, pēc 30 mg uz 6 nedēļas kā šis regulējums parādīs jums regulāru usage.But 30 mg devu jums nevajadzētu iet over.The priekšstatu par daudzi sportisti domā tāpat; kas steroīdu ir zems androgēnu ir nekaitīgs, tāpēc mēs varam palielināt deva ir wrong.whereas šis zāles ir nozīmīga ietekme, un daži no tiem ir dangerous.Some no bodybuilders sāk lietošanu steroīdu ar oxandrolone.Cause ideja, ko jūs izmantojat, pirmkārt, ietekmēs vairāk .Tomēr šīs preces ne vienmēr nes milzīgu effects.To redzēt nobriedušu efektu, jums ir nepieciešams, lai novērstu uzņemto olbaltumvielu 3 gr uz vienu pound.Also tas spēj iegūt ievērojamu apjomu par piekrauts ar carbohydrates.Who patiešām vēlas, lai izmantotu oxandrolone piemērotu devu 25 mg.And lietošanas laiks ir 6-8 nedēļas. Ir ieteicams, ka 8 nedēļu nav izturējis over.Because alkohols galvenokārt izmanto šajā pantā, un atstāj nav jāņem toksiskā iedarbība uz liver.This narkotikas, lai veidotu lielu tilpumu. Un tabletes būtu sadalīts 2-3 ēdienreizes dienā, un pēc ēšanas tabletes jānorij ar lielu water.Who ir kuņģa problēmas jānorij šis zāles vidū ēdamistaba ar lielu daudzumu ūdens.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *