anaboliskie steroīdi kur nopirkt

Cik ilgi jūs trenējas sporta? Cik gadus jūs strādā ārā? Vai jums ir vismaz 10-15 kg, protams, bez izmantojot steroīdi ? Labi, ka ir labs jautājums, jūs varat teikt, bet ir cilvēki, kuri nekad nav domājuši par to, un tas ir skumji, daļa no viņu kultūrisms veidā. Kā jūs varat apmācīt vismaz 6 mēnešus bez kļūst rezultātus un nekad domāšana jūs darāt kaut ko nepareizi? Dzīve ir pārāk īsa, lai būtu bez rezultātiem.

Daudzi domā, ka, ja jūs apmācīts uz dažiem mēnešiem un nav novērojat jebkādas rezultātus nekā tā laika, lai iegādātos steroīdi vai roids cik zvani viņiem. Nu, tas nav taisnība, un jums nekad vajadzētu reaģēt, piemēram, tas, kad nodarbojas ar steroīdiem un kultūrisms. Ja jūs izstrādāts sporta 3 mēnešus un nav nekādu rezultātu nekā problēmai ir viss cits tikai ne steroīdi. Šajā gadījumā anaboliska steroīdi nav risinājums. Jums ir mainīt savu apmācību, ikdienas, diētu un atpūtas laiku, kad visi šie ir koriģēts, un jūs redzēt progresu vismaz 1 gadu, tad jūs varat domāt par izmantojot steroīdi, kas var būt vairāk anaboliska vai vairāk androgēna .

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt Juridiskie steroīdu tabletes

Steroīdi izmantošana nav kaut kas viegli un, kad jūs ņemt tos veiksme ir garantēta, steroīdi nav burvju tabletes tik izmanto steroīdus ir pēdējais solis. Steroīdi kultūrisms bieži pārāk daudz uzsvērts, piemēram, tie varētu būt avots dažāda veida problēmas, kas atkal nav taisnība.

Anaboliskie steroīdi tika izstrādāti 1930, lai veicinātu izaugsmi skeleta muskuļu un attīstīt vīriešu seksuālās īpašības. Anaboliskie steroīdi attiecas uz zāļu klasei. Narkotikas tika uzskatīta piedāvā lielu potenciālu to proteīnu īpašību dēļ un ir pieejami juridiski ar recepti, lai ārstētu apstākļus, kas rodas tad, kad organisms ražo nesamērīgi zemas summas testosterona, piemēram, aizkavēta pubertāte un daži no impotences veidiem un citām slimībām, kas rodas no liesās zaudējumu muskuļu masu.

Tātad, pēc iepazīšanās ar šo kā var teikt, ka steroīdi ir avots problēmas. Viss var būt avots problēmas, steroīdi ir avots muskuļu, spēku, dzimumtieksme, ierakstiem un viss pārējais, ja tiek izmantoti pareizi.
 
Klikšķiniet šeit, lai nopirkt Juridiskie steroīdu tabletes

Kā lietot steroīdus?

Nu, kas ir labs un pareizs jautājums. Katrs kultūrists , kas rūpējas par savu veselību un nākotni ir jājautā sev, vai viņš zina pietiekami daudz par steroīdiem pirms to lietošanas. Nav svarīgi, kāda veida steroīdi tie ir, mutvārdu steroīdi vai injekciju . Kad mēs sakām lietot steroīdus mēs domājam steroīdu ciklu . Ar steroīdu ciklu nozīmēja laika periodā, parasti 8-16 nedēļas, kad viens izmantot jebkuru no šiem darbības uzlabošanai narkotikām. Parasti bodybuilders kaudze vai apvienot steroīdus labāku efektu. Katram steroīdu ir savs aktu par ķermeni, lai tā ir laba ideja, lai kaudze tos tādējādi panākt labākus rezultātus.

Viens no populārākajiem steroīdu ir testosterons un Dianabol . Testosterons ir injicējamu steroīdus kuriem visvairāk spēcīgs, dabīgi androgēnu, kas veidojas cilvēka organismā. Tā ir atbildīga par konkrētiem vīriešiem un viņu seksuālās iezīmes īpašībām.

Ir 4 veidu testosterones:

  • testosterona enanthate
  • Testosterons cypionate
  • testosterona propionāts
  • testosterons apturēšana
Klikšķiniet šeit, lai nopirkt Juridiskie steroīdu tabletes

Otrs populārs steroīdu ir Dianabol, kas ir daudz tirdzniecības nosaukumus, piemēram: naposim , methanabol, methanoplex, anaobol , averbol uc Bodybuilders sauc to drīzumā dbol . Tā aktīvā viela ir methandienone vai methandrostenolone . Tas ir mutvārdu steroīds ar izteiktu anaboliska vai androgēna iedarbību uz ķermeni. Tie, kas to izmanto ātri redzēt rezultātus masu, spēku un labu garastāvokli.

Vispopulārākais un labākais pirmais steroīds cikls ir kaudze testosterona un dbol 8-12 nedēļas. Uz papīra tas izskatās šādā veidā.

nedēļas Products

1-4 dbol @ 40mg / dienā
1-12 testosterons @ 500mg / nedēļā sadalīta 2 injekcijas

Vēl viens svarīgs aspekts ir tas, ka steroīdi samazināsies dabas testosterona ražošanu , un pēc tam, kad cikls tiek darīts jums būs ne labvēlīgā stāvoklī. Lai izvairītos no muskuļu zudums pēc cikla jums ir nepieciešams veikt produktus, kuras mērķis ir atjaunot dabisko testosterona ražošanu. Šādi produkti, piemēram, Nolvadex un Pregnyl tiek izmantotas šim nolūkam. Jūs varat iegūt plašāku informāciju par to, kā tos izmantot pēc steroīdu forumā.

Pēc ciklā, pirms sākat citu ciklu 2 mēneši pārtraukums ir nepieciešams. Izmantojot steroīdus pareizi dos jums priekšrocības un labu meklējat ķermeni!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *