Gdzie mogę kupić sterydy legalnie?

Dianabol jest stara nazwa marki Ciba dla doustnego sterydu methandrostenolone. Jest pochodną testosteronu, wykazując silne anaboliczne i umiarkowane androgenne. Związek ten został po raz pierwszy udostępniony w 1960 roku i szybko stał się najbardziej uprzywilejowanych i szeroko stosowany steryd anaboliczny we wszystkich formach lekkoatletycznych. Prawdopodobnie wynika to z faktu, że jest ona łatwa w obsłudze i bardzo efektywny. W produkcji USA Dianabol miał zawrotnej historię, wybuchające od dłuższego czasu, a następnie szybko spada poza zasięgiem wzroku. Wiele z nich było nerwowe w późnych latach 80-tych, kiedy ostatni z leków generycznych w USA zostały usunięte z półek aptecznych, społeczności medycznej stwierdzającej brak uzasadnionego zastosowania dla leku już. Ale fakt, że Dianabol był wyłączony na amerykańskim rynku od ponad 10 lat nie wyciąć swoją popularność. To pozostaje najczęściej stosowanym doustnych sterydów czarny rynek w USA Dopóki istnieją kraje produkujące ten steryd, to prawdopodobnie tak pozostanie.

Kliknij tutaj, aby kupić prawna Sterydy Official Website

Podobny do testosteronu i Anadrol 50®, Dianabol jest silnym sterydem, ale także taki, który przynosi widocznych efektów ubocznych. Na początek methandrostenolone jest dość estrogenów. Ginekomastia jest również często problemem w trakcie leczenia i może prezentować się dość wcześnie w cyklu (w szczególności gdy używane są większe dawki). W tym samym czasie retencji wody może stać się widoczny problem, powodując znaczne straty w definicji mięśni zarówno podskórnej wody i tłuszczu produkcji. Osoby wrażliwe mogą zatem chce utrzymać pod kontrolą estrogenów z dodatkiem antyestrogen, takiego jak Nolvadex i / lub Proviron®. Im silniejszy lek ARIMIDEX® (antiaromatase) byłby lepszym wyborem, ale również może być dość drogie w porównaniu do standardowych terapii estrogenem konserwacji.

Ponadto androgenne skutki uboczne są wspólne z tej substancji, i może obejmować napady tłusta, trądzik i ciała / twarzy wzrost włosów. Agresja może być również zwiększona z silnym sterydem, takich jak ten, więc to byłoby mądre, aby nie pozwolić swoje usposobienie zmiany na gorsze w trakcie cyklu. Z Dianabol istnieje również możliwość zaostrzenia stanu męskiego łysienia typu. Dlatego też osoby wrażliwe mogą chcieć uniknąć tego leku i zdecydować się na łagodniejszy anabolicznych, takich jak Deca-Durabolin®. Chociaż Dianabol ma przekształcić w bardziej silny steryd poprzez interakcję z reduktazy anzyme 5-alfa (ten sam enzym odpowiedzialny za konwersję testosteronu do dihydrotestosteronu), ma bardzo niewielkie powinowactwo do tego w ludzkim ciele. Androgenne metabolitu 5alpha dihydromethandrostenolone dlatego jest wytwarzany tylko w śladowych ilościach w najlepsze. Korzyści otrzymane od Proscar® / Propecia® byłoby zatem nieistotne, lek służący nie prawdziwy cel.

Kliknij tutaj, aby kupić prawna Sterydy Official Website

Czy Dianabol methandrostenolone używany dla kobiet

Będąc umiarkowanie androgenne, Dianabol jest naprawdę tylko popularnym sterydem z mężczyznami. W przypadku stosowania przez kobiety, silne objawy wirylizacji są oczywiście możliwy wynik. Niektórzy mają jednak eksperymentować z nim i znaleźć małe dawki (5 mg) niniejszego steryd niezwykle wydajne dla nowego wzrostu mięśni. Za każdym razem podawać Dianabol będzie produkować wyjątkowe masy i siły zyski. W skuteczność jest często porównywany do innych silnych sterydów, takich jak testosteron i Anadrol 50®, i to jest również popularnym wyborem do łączenia celów. Dzienna dawka 4-5 tabletek (20-25mg) wystarczy podać prawie nikogo dramatyczne wyniki. Niektóre z nich zaryzykować znacznie wyższa w dawkowaniu, ale praktyka ta prowadzi zwykle do głębszego występowania efektów ubocznych. To dodatkowo zwiększa również z pewną liczbą innych steroidów. Należy zauważyć, mieszać szczególnie dobrze z łagodnym anaboliczny Deca-Durabolin®. Wspólnie można się spodziewać wyjątkowej mięśni i siły, z efektami ubocznymi nie wiele gorsza niż można by oczekiwać od Dianabol sam. Dla wszystkich, poza masą, długo działającego estru testosteronu enanthate, jak można wykorzystać. Z podobnie wysokim estrogenów / androgenne właściwości tego androgenu, działania niepożądane mogą być skrajne z takim połączeniu jednak. Zyski byłoby świetnie, jak również, co zwykle czyni takie starania wartościowego do użytkownika. Jak wspomniano wcześniej, leki pomocnicze mogą być dodawane w celu zmniejszenia skutków ubocznych związanych z tym rodzajem cyklu.

Kliknij tutaj, aby kupić prawna Sterydy Official Website

W celu wytrzymywania podaniu doustnym, związek jest alkilowany C17 alfa. Wiadomo, że taka zmiana ochronę leku przed przypadkowym dezaktywacji przez wątrobę (co umożliwia prawie wszystkie wejścia leku do krwi), ale może to być także toksyczny do tego organu. Długotrwałe narażenie na c17 alfa alkilowanych substancji może doprowadzić do rzeczywistej szkody, może nawet rozwoju niektórych rodzajów nowotworów. Za bezpieczne mogą chcieć odwiedzić lekarza kilka razy podczas każdego cyklu, aby mieć oko na ich wartości enzymów wątrobowych. Cykle powinny być trzymane krótko, zwykle mniej niż 8 tygodni długo, aby uniknąć robienia żadnej zauważalnej szkody. Żółtaczka (niedrożność dróg żółciowych) jest zazwyczaj pierwszym widocznym znakiem kłopotów wątroby i należy szukać uwagę. Stan ten wywołuje niezwykłe zażółcenie skóry, ponieważ organizm ma problemy bilirubiny przetwarzania. Oprócz skóry, białek oczu może również żółte, wyraźnie wskazuje na kłopoty. W takim przypadku lek należy natychmiast odstawić i lekarz odwiedził. Zazwyczaj jest to punkt, gdzie dodatkowo można uniknąć trwałego uszkodzenia.

“Należy również zauważyć, że methandrostenolone jest strukturalnie identyczny boldenonu wyjątkiem tego, że zawiera grupę alfa alkilową dodano C17 omówione powyżej. Fakt ten sprawia, że ​​wyraźny wpływ na zmianę steroid w taki sposób, ponieważ te dwa związki wydają się działać zupełnie inaczej w organizmie. głównym odmienności zdaje się leżeć w tendencji do estrogenowych skutków ubocznych, co wydaje się być o wiele bardziej widoczne z Dianabol. Equipoise znany jest dość łagodny w tym zakresie, a zatem użytkownicy często przyjmować tego leku bez żadnej potrzeby, aby dodatkowo antyestrogen. Dianabol jest dużo estrogenów nie dlatego, że jest łatwiej zapachowe, jak w rzeczywistości grupa metylowa 17 alfa i C1-2 podwójne wiązanie zarówno spowolnić proces aromatyzacji. problem polega na tym, że methandrostenolone konwertuje l7alpha methylestradiol , bardziej aktywna biologicznie forma estrogenu niż zwykła estradiolu. Ale Dianabol również wydaje się być znacznie silniejsze pod względem masy mięśniowej w porównaniu do boldenonu, wspierając pogląd, że estrogen odgrywa ważną rolę w anabolizmu. W rzeczywistości boldenonu i methandrostenolone różnią się tak bardzo, jak w ich moce anabolików, że dwa są rzadko choć za powiązane. W rezultacie, wykorzystanie Dianabolu jest zwykle ograniczone do łączenia etapów podczas szkolenia Equipoise jest uważany za doskonały cięcia lub suche masy budynku steroidowych.

Kliknij tutaj, aby kupić prawna Sterydy Official Website

Okres półtrwania Dianabol jest tylko około 3 do 5 godzin, w stosunkowo krótkim czasie. Oznacza to, że pojedyncza dawka dzienna Harmonogram będzie produkować różny poziom we krwi, z wzlotów i upadków w ciągu dnia. Użytkownik ma także możliwość wyboru, albo dzielone z tabletek w ciągu dnia, lub aby je wszystkie jednocześnie. Zwykle zaleca było je dzielić i starają się regulować stężenie we krwi. To jednak, będzie produkować niższy poziom we krwi pik niż w przypadku tabletek pobrano wszystkie na raz, tak, że może być kompromisem w tym wariancie. Steryd naukowiec Bill Roberts zwraca również uwagę, że schemat dawkowania pojedynczym epizodem powinien mieć mniej dramatyczny wpływ na oś podwzgórze-przysadka-jądra, ponieważ nie jest wystarczającym okresem, w którym każdego dnia poziom hormonów steroidowych nie są bardzo przesadzone. Staram się wątpliwość stabilność hormonalna może być utrzymywana podczas takiego cyklu jednak zrobić, ale zauważyć, że często niepotwierdzonych wciąż wspiera pojedynczych dawek dziennych będzie lepiej dla ogólnych wyników. Być może jest to lepsza opcja. Ponieważ wiemy, że stężenie we krwi osiągnie szczyt około 1,5 do 3 godzin po podaniu, możemy dalej zastanawiać najlepszy czas, aby wziąć nasze tabletek. Wydaje się logiczne, że biorąc tabletki wcześniej w ciągu dnia, najlepiej jakiś czas przed treningiem, byłaby optymalna. Pozwoliłoby to na znaczną liczbę godzin w ciągu dnia na metabolizm androgenów bogatym, aby zwiększyć wchłanianie składników odżywczych, zwłaszcza krytycznych godzin po treningu.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *