jakie sterydy w tabletkach

Jak długo trenuje w siłowni? Ile lat pracujesz na zewnątrz? Czy masz co najmniej 10-15 kg naturalnie, bez stosowania sterydów ? Dobrze, że jest dobre pytanie, można powiedzieć, ale są ludzie, którzy nigdy nie myślałem o tym i to jest smutne część ich kulturystyki sposób. Jak można trenować przez co najmniej 6 miesięcy, bez uzyskiwania wyników, a nie myśleć, że robią coś złego? Życie jest zbyt krótkie, aby mieć żadnych wyników.

Wielu sądzi, że jeśli przeszkoleni przez kilka miesięcy i nie zauważyliśmy żadnych wyników niż jego czas, aby kupić sterydy lub roids ilu ich wzywa. Dobrze, że nie jest to prawda, a ty nigdy nie powinien reagować tak, gdy do czynienia ze sterydami i kulturystyki. Jeśli pracowałeś w siłowni przez 3 miesiące i nie ma wyników niż problemu jest wszystko inne tylko nie sterydami. W tym przypadku, steroidy anaboliczne, nie są rozwiązaniem. Musisz zmienić swój trening, rutynowe, dieta i czas odpoczynku, gdy wszystkie te zostały skorygowane i widzisz postępów przez co najmniej 1 rok, wtedy można pomyśleć o używaniu sterydów, które mogą być bardziej lub więcej anaboliczne androgenne .

Kliknij tutaj, aby kupić prawnicze steroidy w postaci pigułek

Wykorzystanie Sterydy nie jest czymś, łatwe i raz zabrać im sukces jest gwarantowany, sterydy nie są magiczne pigułki, więc używając sterydów musi być ostatnim krokiem. Sterydy w kulturystyce są często zbyt dużo podkreślił, jak byłyby one źródłem różnego rodzaju problemów, które jeszcze nie jest prawdą.

Sterydy anaboliczne zostały opracowane w 1930 roku w celu promowania wzrostu mięśni szkieletowych i rozwijania męskich cech płciowych. Steroidy anaboliczne odnosi się do klasy leków. Leki były postrzegane jako oferując duży potencjał dla ich właściwości białkowo-budowlanych i są legalnie dostępne na receptę, w leczeniu chorób, które występują, gdy organizm wytwarza nienormalnie niski ilości testosteronu, takich jak opóźnionego dojrzewania i niektóre rodzaje impotencja i inne choroby, które powodują utraty beztłuszczowej masy mięśni.

Więc po przeczytaniu tego, jak można powiedzieć, że sterydy są źródłem problemów. Wszystko może być źródłem problemów, sterydy są źródłem mięśni, siły, wytrzymałości, popędu seksualnego, zapisy i wszystkiego innego, jeśli używane są poprawne.
 
Kliknij tutaj, aby kupić prawnicze steroidy w postaci pigułek

Jak używać sterydów?

Dobrze, że jest dobre i właściwe pytanie. Każdy kulturysta , który troszczy się o jego zdrowie i przyszłość musi zadać sobie pytanie, czy wie wystarczająco dużo o sterydach przed ich użyciem. Bez względu na to, jakiego rodzaju są to sterydy, sterydy doustne lub zastrzyki . Kiedy mówimy sterydów użytkowania rozumiemy sterydów cykli . Przez steroidem cykl rozumie się okres czasu, zwykle 8-16 dni po jednym użyciu któregokolwiek z tych leków zwiększających wydajność. Normalnie kulturyści stosu lub połączyć sterydy dla lepszego efektu. Każdy steryd ma własną ustawę o ciele, więc jest to dobry pomysł, aby układać je w ten sposób coraz lepsze wyniki.

Jednym z najbardziej popularnych sterydów jest testosteron i Dianabol . Testosteron stanowi iniekcji steroidów , które najsilniejszym naturalnie występujące androgenu, który powstaje w organizmie ludzkim. Jest on odpowiedzialny za cech charakterystycznych dla mężczyzn i ich cech płciowych.

Istnieją cztery rodzaj Testosteron:

  • testosteron enanthate
  • testosteron cypionate
  • propionian testosteronu
  • zawieszenie testosteronu
Kliknij tutaj, aby kupić prawnicze steroidy w postaci pigułek

Drugim popularnym sterydem jest Dianabol, która ma wiele nazw handlowych takich jak: naposim , methanabol, methanoplex, anaobol , averbol itp Kulturyści nazwać krótko Dbol . Jego substancją czynną jest methandienone lub methandrostenolone . To jest doustnych sterydów anabolicznych z wyraźnym lub androgenne wpływ na organizm. Ci, którzy go używać szybko zobaczyć wyniki w masy, siły i dobry nastrój.

Najbardziej popularnym i najlepszym pierwszym cyklu sterydów jest stosem testosteronu i Dbol przez 8-12 tygodni. Na papierze wygląda to w ten sposób.

tygodnie Produkty

1-4 Dbol @ 40 mg / dzień
1-12 testosteron @ 500mg / tydzień podzielony na 2 zastrzyki

Innym ważnym aspektem jest fakt, że sterydy zmniejszy naturalną produkcję testosteronu i po cyklu odbywa się będzie w nie właściwym stanie. W celu uniknięcia utraty mięśni po cyklu trzeba wziąć produkty, które przywrócą naturalną produkcję testosteronu. Produkty takie jak Nolvadex i pregnyl są wykorzystywane do tego celu. Możesz uzyskać więcej informacji na temat korzystania z nich na forum kulturystyki sterydów.

Po cyklu konieczna jest przerwa 2 miesiące przed rozpoczęciem kolejnego cyklu. Używanie sterydów poprawne przyniesie Ci korzyści i dobre ciało patrzy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *