Kde mohu koupit steroidy legálně?

Dianabol je stará Ciba značka pro ústní steroid methandrostenolone. Jedná se o derivát testosteronu, vystavovat silné anabolické a mírné androgenní vlastnosti. Tato sloučenina byla poprvé zpřístupněna v roce 1960, a to rychle se stal nejprotěžovanější a nejrozšířenější anabolický steroid ve všech formách atletice. To je pravděpodobně způsobeno tím, že je tak snadné a velmi efektivní. Při výrobě US Dianabol měl raketový historii, vybuchující nějakou dobu, pak rychle klesá z dohledu. Mnozí z nich byli nervózní na konci 80. let, kdy poslední z generik v USA byly odstraněny z lékáren polic, lékařské komunitě zjištění žádný legitimní využití pro drogy už ne. Ale skutečnost, že Dianabol byl vypnutý americkém trhu již více než 10 let, nyní se nepřerušuje jeho popularitu. To zůstane nejvíce běžně používaný černý trh ústní steroid v USA Dokud existují země, které vyrábějí tento steroid, bude to nejspíš tomu tak i nadále.

Klikněte sem a koupit legální steroidy oficiální web

Podobně jako testosteron a Anadrol 50®, Dianabol je účinný steroid, ale také ten, který přináší znatelné vedlejší účinky. Pro začátek methandrostenolone je docela estrogenní. Gynekomastie je rovněž často problémem v průběhu léčby, a může prezentovat se poměrně brzy do cyklu (zejména když jsou použity vyšší dávky). Ve stejnou dobu retence vody se může stát problémem vyslovuje, což způsobuje značný úbytek svalové definice jako subkutánním vody a tuku sestavení. Citlivých jedinců se proto může chtít, aby estrogen pod kontrolou s přídavkem antiestrogenem, jako Nolvadex® a / nebo Proviron®. Čím silnější lék Arimidex® (antiaromatase) by být lepší volbou, ale může být také poměrně drahé v porovnání se standardními terapiemi údržby estrogen.

Kromě toho, androgenní vedlejší účinky jsou běžné u této látky, a mohou zahrnovat záchvaty mastnou pleť, akné a tělo / obličeje růstu vlasů. Agresivita může být také zvýšena u silného steroidem, jako je tato, takže by bylo moudré, aby váš dispoziční změny k horšímu průběhu cyklu. S Dianabol je zde také možnost přitěžující samce stav plešatosti. Citlivých jedinců může tedy přát, aby se zabránilo tento lék a rozhodnout se pro mírnější anabolický jako je deka-Durabolin®. Zatímco Dianabol se převést na silnější steroid prostřednictvím interakce s reduktázy anzyme 5-alfa (stejný enzym odpovědný za konverzi testosteronu na dihydrotestosteron), má velmi nízkou afinitu k tomu, aby do lidského těla. Androgenní metabolit 5alpha dihydromethandrostenolone se tedy vyrábí pouze ve stopovém množství v nejlepším případě. Získanou výhodu z Proscar® / Propecia® by proto bylo bezvýznamné, lék podávat žádnou skutečnou účel.

Klikněte sem a koupit legální steroidy oficiální web

Může Dianabol methandrostenolone používané pro ženy

Být mírně androgenní, Dianabol je opravdu jen populární steroid s muži. Při použití u žen, silné příznaky virilizace je samozřejmě možný výsledek. Někteří lidé však experimentovat s ním, a najít nízké dávky (5 mg) tohoto steroidu extrémně silný pro nový růst svalů. Kdykoliv podávat, Dianabol bude produkovat výjimečné hmoty a síly zisky. V účinnost je často ve srovnání s jinými silnými steroidy, jako je testosteron a Anadrol 50®, a to je také populární volbou pro směsný účely. Denní dávka 4-5 tablet (20-25mg) je dost, aby prakticky každý, kdo dramatické výsledky. Někteří lidé podnik mnohem vyšší dávkování, ale tento postup obvykle vede k hlubšímu výskytu vedlejších účinků. Že navíc dodává také s řadou dalších steroidů. Je třeba poznamenat, míchat zvláště s mírným anabolickými Deca-Durabolin®. Společně lze očekávat výjimečnou svalové a sílu zisky, s vedlejšími účinky ne mnohem horší, než by se dalo očekávat od Dianabol sám. Pro všechny z hmoty, může být použit dlouhodobě působící ester testosteronu, jako enanthate. S podobně vysokou estrogenní / androgenní vlastnosti tohoto androgenu, vedlejší účinky mohou být extrémní se takové kombinace nicméně. Zisky by bylo skvělé, stejně, což obvykle dělá takové úsilí stojí za to uživateli. Jak již bylo uvedeno, mohou být pomocné látky přidány ke snížení vedlejších účinků spojených s tímto druhem cyklu.

Klikněte sem a koupit legální steroidy oficiální web

Aby odolaly orální podávání, je tato sloučenina C17 alfa alkylovaná. Víme, že tato změna chrání lék toho, že deaktivace v játrech (umožňuje téměř všechny vstupu léčiva do krevního řečiště), ale také to může být toxické pro tento orgán. Dlouhodobé vystavení C17 alfa alkylovaných látek může mít za následek skutečné škody, případně i rozvoj některých druhů rakoviny. Chcete-li být v bezpečí, kdo by mohl chtít navštívit lékaře několikrát během každého cyklu dávat pozor na jejich hodnoty jaterních enzymů. Cykly by měly být udržovány krátké, obvykle méně než 8 týdnů dlouhá, aby se zabránilo dělat jakékoliv znatelné škody. Žloutenka (obstrukce žlučovodu) je obvykle první viditelnou známkou jaterní potíže, a je třeba pohlížet pozor. Tento stav vytváří neobvyklou zežloutnutí pokožky, protože tělo má potíže zpracování bilirubin. Kromě kůže, očního bělma může také žlutá, jasným ukazatelem potíží. Pokud k tomu dojde droga by měla být okamžitě přerušena a lékař navštívil. To je obvykle bod, ve kterém další, je možné se vyhnout trvalé poškození.

“Je také zajímavé, že methandrostenolone je konstrukčně shodná s boldenon, kromě toho, že obsahuje přidá C17 alfa-alkylovou skupinu, zmíněných výše. Tato skutečnost je jasně dopad pozměňování steroid takovým způsobem, jak se tyto dvě sloučeniny jednat velmi rozdílně v těle. hlavní odlišnost zřejmě spočívá v tendenci k estrogenní vedlejší účinky, což se zdá být mnohem výraznější s Dianabol. Equipoise® je známo, že jsou velmi mírné v tomto ohledu, a uživatelé proto běžně užívat tento lék, aniž namístě navíc antiestrogen. Dianabol je mnohem více estrogenní ne proto, že je snadněji aromatizované, jak je ve skutečnosti 17 alfa methyl skupina a C1-2 dvojná vazba, jak zpomalit proces aromatizace. problém je v tom, že se převede na methandrostenolone l7alpha methylestradiol ,, ale také se objeví Dianabol více biologicky aktivní forma estrogenu než běžný estradiolu být mnohem účinnější, pokud jde o svalové hmoty ve srovnání s boldenon, což podporuje představu, že estrogen má hrát důležitou roli v anabolismus. Ve skutečnosti boldenon a methandrostenolone liší natolik v jejich potencí jako anabolika, že dva jsou zřídka ačkoli jako příbuzní. V důsledku toho je použití Dianabol je typicky omezena na směsný fáze výcviku při Equipoise® je považován za vynikající řezání nebo suché hmotnosti stavební steroid.

Klikněte sem a koupit legální steroidy oficiální web

Poločas rozpadu Dianabol je jen asi 3 až 5 hodin, poměrně krátká doba. To znamená, že jediná denní dávka rozvrh bude produkovat různou hladiny v krvi, s výkyvy v průběhu dne. Uživatel má také možnost volby, buď rozdělit tablety v průběhu dne, nebo všechny se najednou. Obvyklá doporučení bylo rozdělit a pokusit se regulovat koncentraci v krvi. To však bude produkovat nižší maximální hladiny v krvi, než kdyby byly odebrány všechny tablety najednou, takže tam může být kompromis s touto volbou. Steroid výzkumník Bill Roberts rovněž poukazuje na to, že dávkovací schéma single-epizoda by měla mít méně dramatický dopad na hypotalamus-hypofýza-testikulární ose, protože tam je dostatečná doba každý den, kdy jsou steroidní hormonální hladiny není příliš přehnané. Mám sklon pochybovat hormonální stabilita může být udržována během tohoto cyklu nicméně, ale dělat všimnout, že neoficiální důkaz často stále podporuje jednorázové denní dávky, aby se lepší celkové výsledky. Možná je to lepší volba. Protože víme, že koncentrace v krvi dosáhne vrcholu asi 1,5 až 3 hodiny po podání, můžeme dále divit, nejlepší čas, aby se naše tablet. Zdá se logické, že užívání pilulky dříve v průběhu dne, nejlépe nějaký čas před tréninkem, by bylo optimální. To by umožnilo značný počet denních hodinách pro androgen bohaté metabolismu pro zvýšení využití živin, zejména kritické hodin po tréninku.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *