Kde môžem kúpiť steroidy legálne?

Dianabol je stará Ciba značka pre ústnu steroid methandrostenolone. Jedná sa o derivát testosterónu, vystavovať silné anabolické a mierne androgénne vlastnosti. Táto zlúčenina bola prvýkrát sprístupnená v roku 1960, a to rýchlo sa stal nejprotěžovanější a najrozšírenejšou anabolický steroid vo všetkých formách atletike. To je pravdepodobne spôsobené tým, že je tak jednoduché a veľmi efektívne. Pri výrobe US Dianabol mal raketový históriu, vybuchujúce nejakú dobu, potom rýchlo klesá z dohľadu. Mnohí z nich boli nervózni na konci 80. rokov, keď posledný z generík v USA boli odstránené z lekární políc, lekárskej komunite zistenie žiadny legitímny využitie pre drogy už nie. Ale skutočnosť, že Dianabol bol vypnutý americkom trhu už viac ako 10 rokov, teraz sa neprerušuje jeho popularitu. To zostane najviac bežne používaný čierny trh ústnej steroid v USA Kým existujú krajiny, ktoré vyrábajú tento steroid, bude to zrejme to tak aj naďalej.

Kliknite sem a kúpiť legálnej steroidy oficiálny web

Podobne ako testosterón a Anadrol 50®, Dianabol je účinný steroid, ale aj ten, ktorý prináša znateľné vedľajšie účinky. Pre začiatok methandrostenolone je celkom estrogénové. Gynekomastia je tiež často problémom v priebehu liečby, a môže prezentovať sa pomerne skoro do cyklu (najmä keď sú použité vyššie dávky). V rovnakom čase retencie vody sa môže stať problémom vyslovuje, čo spôsobuje značný úbytok svalovej definícia ako subkutánnom vody a tuku zostavenie. Citlivých jedincov sa preto môže chcieť, aby estrogén pod kontrolou s prídavkom antiestrogénom, ako Nolvadex® a / alebo Proviron®. Čím silnejšie liek Arimidex® (antiaromatase) by byť lepšou voľbou, ale môže byť tiež pomerne drahé v porovnaní so štandardnými terapiami údržby estrogén.

Okrem toho, androgénne vedľajšie účinky sú bežné u tejto látky, a môžu zahŕňať záchvaty mastnú pleť, akné a telo / tváre rastu vlasov. Agresivita môže byť tiež zvýšená u silného steroidom, ako je táto, takže by bolo múdre, aby váš dispozičné zmeny k horšiemu priebehu cyklu. S Dianabol je tu tiež možnosť priťažujúce samca stav plešatosti. Citlivých jedincov môže teda priať, aby sa zabránilo tento liek a rozhodnúť sa pre miernejšie anabolický ako je deka-Durabolin®. Kým Dianabol sa previesť na silnejšie steroid prostredníctvom interakcie s reduktázy anzyme 5-alfa (rovnaký enzým zodpovedný za konverziu testosterónu na dihydrotestosterón), má veľmi nízku afinitu k tomu, aby do ľudského tela. Androgénnej metabolit 5alpha dihydromethandrostenolone sa teda vyrába iba v stopovom množstve v najlepšom prípade. Získanú výhodu z Proscar® / Propecia® by preto bolo bezvýznamné, liek podávať žiadnu skutočnú účel.

Kliknite sem a kúpiť legálnej steroidy oficiálny web

Môže Dianabol methandrostenolone používané pre ženy

Byť mierne androgénny, Dianabol je naozaj len populárny steroid s mužmi. Pri použití u žien, silné príznaky virilizácia je samozrejme možný výsledok. Niektorí ľudia však experimentovať s ním, a nájsť nízke dávky (5 mg) tohto steroidu extrémne silný pre nový rast svalov. Kedykoľvek podávať, Dianabol bude produkovať výnimočné hmoty a sily zisky. V účinnosť je často v porovnaní s inými silnými steroidy, ako je testosterón a Anadrol 50®, a to je tiež populárne voľbou pre zmiešaný účely. Denná dávka 4-5 tabliet (20-25mg) je dosť, aby prakticky každý, kto dramatické výsledky. Niektorí ľudia podnik oveľa vyššie dávky, ale tento postup obvykle vedie k hlbšiemu výskytu vedľajších účinkov. Že navyše dodáva aj s radom ďalších steroidov. Je potrebné poznamenať, miešať zvlášť s miernym anabolickými Deca-Durabolin®. Spoločne možno očakávať výnimočnú svalovej a silu zisky, s vedľajšími účinkami nie oveľa horšie, než by sa dalo očakávať od Dianabol sám. Pre všetkých z hmoty, môže byť použitý dlhodobo pôsobiaci ester testosterónu, ako enanthate. S podobne vysokú estrogénnu / androgénne vlastnosti tohto androgénu, vedľajšie účinky môžu byť extrémne sa také kombinácie však. Zisky by bolo skvelé, rovnako, čo zvyčajne robí také úsilie stojí za to užívateľovi. Ako už bolo uvedené, môžu byť pomocné látky pridané k zníženiu vedľajších účinkov spojených s týmto druhom cykle.

Kliknite sem a kúpiť legálnej steroidy oficiálny web

Aby odolali orálne podávanie, je táto zlúčenina C17 alfa alkylované. Vieme, že táto zmena chráni liek toho, že deaktivácia v pečeni (umožňuje takmer všetky vstupu liečiva do krvného riečišťa), ale tiež to môže byť toxické pre tento orgán. Dlhodobé vystavenie C17 alfa alkylovaných látok môže mať za následok skutočnej škody, prípadne aj rozvoj niektorých druhov rakoviny. Ak chcete byť v bezpečí, kto by mohol chcieť navštíviť lekára niekoľkokrát počas každého cyklu dávať pozor na ich hodnoty pečeňových enzýmov. Cykly by mali byť udržiavané krátke, zvyčajne menej ako 8 týždňov dlhá, aby sa zabránilo robiť akékoľvek znateľné škody. Žltačka (obštrukcia žlčovodu) je zvyčajne prvý viditeľnou známkou pečeňové problémy, a je potrebné vnímať pozor. Tento stav vytvára neobvyklú zožltnutie pokožky, pretože telo má problémy spracovanie bilirubín. Okrem kože, očného bielka môže tiež žltá, jasným ukazovateľom ťažkostí. Ak k tomu dôjde droga by mala byť okamžite prerušená a lekár navštívil. To je zvyčajne bod, v ktorom ďalšie, je možné sa vyhnúť trvalé poškodenie.

“Je tiež zaujímavé, že methandrostenolone je konštrukčne zhodná s boldenone, okrem toho, že obsahuje pridá C17 alfa-alkylovú skupinu, spomínaných vyššie. Táto skutočnosť je jasne vplyv pozmeňovanie steroid takým spôsobom, ako sa tieto dve zlúčeniny konať veľmi rozdielne v tele. hlavnej odlišnosť zrejme spočíva v tendenciu k estrogénové vedľajšie účinky, čo sa zdá byť oveľa výraznejšie s Dianabol. Equipoise® je známe, že sú veľmi mierne v tomto smere, a užívatelia preto bežne užívať tento liek bez toho, namieste navyše antiestrogén. Dianabol je oveľa viac estrogénové nie preto, že je ľahšie aromatizované, ako je v skutočnosti 17 alfa metyl skupina a C1-2 dvojitá väzba, ako spomaliť proces aromatizácia. problém je v tom, že sa prevedie na methandrostenolone l7alpha methylestradiol ,, ale tiež sa objaví Dianabol viac biologicky aktívne forma estrogénu než bežný estradiolu byť oveľa účinnejšie, ak ide o svalovej hmoty v porovnaní s boldenone, čo podporuje predstavu, že estrogén má zohrávať dôležitú úlohu v anabolizmus. V skutočnosti boldenone a methandrostenolone líšia natoľko v ich potenciálom ako anaboliká, že dvaja sú zriedka hoci ako príbuzní. V dôsledku toho je použitie Dianabol je typicky obmedzená na zmesový fázy výcviku pri Equipoise® je považovaný za vynikajúce rezanie alebo suchej hmotnosti stavebnej steroid.

Kliknite sem a kúpiť legálnej steroidy oficiálny web

Polčas rozpadu Dianabol je len asi 3 až 5 hodín, pomerne krátka doba. To znamená, že jediná denná dávka rozvrh bude produkovať rôznou hladiny v krvi, s výkyvmi v priebehu dňa. Užívateľ má tiež možnosť voľby, buď rozdeliť tablety v priebehu dňa, alebo všetky sa naraz. Obvyklá odporúčanie bolo rozdeliť a pokúsiť sa regulovať koncentráciu v krvi. To však bude produkovať nižšie maximálne hladiny v krvi, ako keby boli odobraté všetky tablety naraz, takže tam môže byť kompromis s touto voľbou. Steroid výskumník Bill Roberts tiež poukazuje na to, že dávkovacie schéma single-epizóda by mala mať menej dramatický vplyv na hypotalamus-hypofýza-testikulárne osi, pretože tam je dostatočná doba každý deň, kedy sú steroidné hormonálne hladiny nie je príliš prehnané. Mám sklon pochybovať hormonálna stabilita môže byť udržiavaná počas tohto cyklu však, ale robiť všimnúť, že neoficiálne dôkaz často stále podporuje jednorazové denné dávky, aby sa lepšie celkové výsledky. Možno je to lepšia voľba. Pretože vieme, že koncentrácia v krvi dosiahne vrchol asi 1,5 až 3 hodiny po podaní, môžeme ďalej diviť, najlepší čas, aby sa naše tabliet. Zdá sa logické, že užívanie tabletky skôr v priebehu dňa, najlepšie nejaký čas pred tréningom, by bolo optimálne. To by umožnilo značný počet denných hodinách pre androgén bohaté metabolizmu pre zvýšenie využitia živín, najmä kritické hodín po tréningu.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *