Kur aš galiu nusipirkti Steroidai legaliai?

Dianabol yra senas “Ciba prekinis ženklas burnos steroidų methandrostenolone. Tai testosterono darinys, eksponuoti stiprus anabolinis vidutinio sunkumo androgeninį savybes. Šis junginys buvo pirmą kartą pateikti 1960 m, ir ji greitai tapo didžiausio palankumo ir plačiai naudojamas anabolinių steroidų visose lengvosios atletikos formų. Tai yra greičiausiai dėl to, kad tai yra tiek paprasta naudoti ir labai efektyvus. JAV Dianabol gamybos turėjo Veržliai istoriją, sprogstamasis gana ilgą laiką, tada greitai iškristi iš akių. Daugelis buvo nervų ir 80-ųjų pabaigoje, kai paskutinioji iš JAV generinių vaistų buvo pašalintas iš vaistinės lentynos, medicinos bendruomenė nerado teisėto naudojimo narkotikų nebėra. Tačiau tai, kad Dianabol buvo išjungtas JAV rinkoje daugiau nei 10 metų, dabar dar sumažino savo populiarumą. Belieka dažniausiai naudojami juodojoje rinkoje žodžiu steroidų JAV Tol, kol yra šalių gamybos šį steroidų, ji tikriausiai taip liks.

Spauskite čia norėdami pirkti Teisinė steroidus Oficiali svetainė

Panašus į testosterono ir Anadrol 50®, Dianabol yra stiprus steroidas, bet ir tas, kuris duoda pastebimų pašalinių efektų. Dėl užkandžių methandrostenolone yra gana estrogeninio. Ginekomastija yra taip pat dažnai gydymo metu susirūpinimą ir gali prisistatyti gana anksti į ciklą (ypač kai naudojamos didesnės dozės). Tuo pačiu metu vandens susilaikymas gali tapti tariama problema, kuri sukelia žymią praradimo raumenų apibrėžtį, tiek oda vandens ir riebalų statyti. Todėl jautriems asmenims gali tekti išlaikyti estrogenų kontroliuoti su antiestrogeną pavyzdžiui, Nolvadex ir / arba Proviron to. Kuo stipresnis narkotikas Arimidex® (antiaromatase) būtų geresnis pasirinkimas, bet taip pat gali būti gana brangus, lyginant su standartinių estrogeno priežiūros terapija.

Be to, androgeninį šalutinis poveikis yra bendras su šia medžiaga, ir gali apimti seansų riebiai odai, spuogai ir kūno / veido plaukų augimą. Agresija taip pat gali būti padidintas su stipriai steroidų, tokių kaip šis, todėl būtų išmintinga neleisti savo disponavimo permainų per ciklą blogiau. Su Dianabol yra taip pat sunkinančių vyrų modelio nuplikimas būklę galimybė. Todėl jautriems asmenims gali pageidauti, kad būtų išvengta šio narkotiko ir pasirinkti švelnesnę anaboliniai pvz deka Durabolin®. Nors Dianabol ar konvertuoti į stipresnis steroidas per sąveikos su 5-alfa reduktazės anzyme (tas pats fermentas, atsakingas už konvertuoti testosterono dihidrotestosterono), ji turi labai mažai giminingas daryti žmogaus kūnas. Todėl androgeninį metabolitas 5alpha dihydromethandrostenolone gaminamas tik pėdsakai geriausiu. Todėl gauta iš Proscar® / Propecia® nauda būtų nedidelė, narkotikų tarnauja jokio realaus tikslo.

Spauskite čia norėdami pirkti Teisinė steroidus Oficiali svetainė

Ar Dianabol Methandrostenolone naudojamas moterų

Būdamas vidutinio androgeninį, Dianabol yra tikrai tik populiarus steroidas su vyrais. Kai naudojamas moterų, stiprūs virilization simptomai yra, žinoma, įmanomas rezultatas. Kai kurie, tačiau eksperimentuoti su juo, ir rasti mažas dozes (5 mg) šio steroidų labai galingas naujos raumenų augimui. Kai vartojamas, Dianabol gamins išskirtinės masę ir jėgą naudos. Efektyvumu ji dažnai lyginama su kitomis stipriomis steroidų, tokių kaip testosteronas ir Anadrol 50®, ir tai yra taip pat populiarus pasirinkimas sumaišymo tikslais. Kasdien dozė 4-5 tabletės (20-25mg) yra pakankamai duoti Beveik visi labai geri rezultatai. Kai kurie rizikos daug didesnė dozė, tačiau ši praktika paprastai veda į gilesnę sergamumas šalutinį poveikį. Ji papildomai prideda gerai su kitais steroidais skaičius. Pažymėtina, kad susimaišytų ypač gerai su švelniu anabolinių Deka-Durabolin®. Kartu galima tikėtis išskirtinio raumenų ir jėgos augimą, su nenurodytą šalutinį poveikį daug blogesnė, nei būtų galima tikėtis iš Dianabol vieni. Už visų iš masės, gali būti naudojamas ilgo veikimo testosterono esteris kaip enanthate. Su panašiai aukštų estrogeninio / androgeninį savybių šios androgenų, šalutinis poveikis gali būti ekstremalus su Tačiau toks derinys. Pelnas būtų puiku, taip pat, kuris paprastai daro tokį pastangas verta vartotojui. Kaip aptarta anksčiau, pagalbinės vaistai gali būti įtraukta į sumažinti šalutinį poveikį, susijusį su šio ciklo rūšies.

Spauskite čia norėdami pirkti Teisinė steroidus Oficiali svetainė

Siekiant atlaikyti išgėrus, šis junginys yra C17 alfa alkilintos. Žinome, kad tai pakeitimas apsaugo narkotikų, apsaugojimo nuo deaktyvavimo kepenyse (sudarant sąlygas beveik visi iš narkotikų patekimo į kraujotaką), tačiau ji taip pat gali būti toksiškos šio organo. Ilgas C17 alfa alkilinti medžiagų gali sukelti faktinės žalos, galbūt net tam tikrų rūšių vėžio vystymąsi. Norėdami būti saugūs vienas gali norėti porą kartų aplankyti gydytojui kiekvieno ciklo metu užmesti akį į jų kepenų fermentų kiekio. Ciklai, taip pat turėtų būti trumpas, paprastai yra mažiau nei 8 savaičių trukmės, kad būtų išvengta daro kokią nors pastebimą žalą. Gelta (tulžies latakų obstrukcija) paprastai yra pirmasis matomas ženklas kepenų problemų, ir turėtų būti pažvelgė dėmesį. Ši sąlyga gamina neįprastą pagelsta oda, kaip kūnas turi problemų apdorojimo bilirubino. Be to, į odą, iš akių baltymai taip pat gali geltonas, skaidrus rodiklis bėdą. Jei taip atsitiktų vaisto vartojimą reikia nedelsiant nutraukti ir gydytojas aplankė. Tai paprastai tai vieta, kur toliau, galima išvengti nuolatinė žala.

“Tai yra taip pat Įdomu pažymėti, kad methandrostenolone yra struktūriškai identiškas boldenone, išskyrus tai, kad jame yra pridėtinės C17 alfa-alkilo grupę buvo aptarta anksčiau,. Šis faktas aiškiai nurodytas pakeistų steroidą tokiu būdu, poveikį, kaip atrodo šie du junginiai veikti labai skirtingai organizme. pagrindinis netikslumų atrodo gulėti už estrogeninio šalutinį poveikį tendencija, kuri, atrodo, kad bus daug ryškesni su Dianabol. Equipoise® yra žinoma, kad būti gana lengvas šioje srityje, todėl vartotojai dažnai vartoti šį vaistą be reikalo to antiestrogeną. Dianabol yra daug estrogeninio ne todėl, kad ji yra lengviau aromatintų, kaip iš tikrųjų 17 alfa metilo grupė ir C1-2 dviguba jungtimi tiek sulėtinti aromatizacijos procesą. problema ta, kad methandrostenolone konvertuoja į l7alpha methylestradiol , daugiau biologiškai aktyvi forma estrogenų nei reguliariai estradiolio. Bet Dianabol taip pat atrodo, kad bus daug stipresnis, kalbant apie raumenų masę, palyginti su boldenone, remti idėją, kad estrogenas ar suvaidinti svarbų vaidmenį anabolizmą. Iš tiesų boldenone ir methandrostenolone tiek daug jų potencijomis skiriasi anabolics, kad du yra retai nors ir kaip susiję. Kaip rezultatas, Dianabol naudojimas paprastai yra tik sumaišyti fazes mokymo, o Equipoise® yra laikoma puikus pjovimo ar liesos masės pastatas steroidų.

Spauskite čia norėdami pirkti Teisinė steroidus Oficiali svetainė

Pusinės eliminacijos laikas Dianabol yra tik apie 3 iki 5 valandų, palyginti trumpą laiką. Tai reiškia, kad vieną kartą per parą dozė grafikas gamins skirtingą kiekį kraujyje, su pakilimų ir nuosmukių per dieną. Vartotojas taip pat turi pasirinkimą, kad arba padalinti tabletę per dieną, arba imtis juos visus vienu metu. Įprasta rekomendacija buvo juos padalinti ir bandyti reguliuoti kraujyje koncentracijos. Tačiau tai, gamins piko kraujyje yra mažesnis nei tada, jei tabletės buvo imtasi visi vienu metu, todėl gali būti kompromisą su šia galimybe. Steroidų mokslininkas Billas Robertsas taip pat atkreipia dėmesį į tai, kad vieno epizodo dozavimo tvarkaraštis turėtų turėti mažiau dramatišką poveikį pogumburio-hipofizės-sėklidžių ašies, nes yra pakankamas laikotarpis kiekvieną dieną, kur steroidų hormonų nėra labai perdėti. Aš linkęs abejoti hormonų stabilumas gali būti išlaikomas tokio ciklo metu, tačiau, bet ar pastebėjote, kad mažai tikėtinais įrodymais dažnai vis dar palaiko vieną kartą per parą dozes, kad būtų geriau bendrus rezultatus. Galbūt tai yra geresnis pasirinkimas. Kadangi mes žinome, kad koncentracija kraujyje bus didžiausia maždaug 1,5 iki 3 valandų po pavartojimo, mes galime dar įdomu, geriausias laikas imtis savo tabletes. Atrodo logiška, kad, atsižvelgiant tabletes anksčiau, dieną, pageidautina šiek tiek laiko prieš treniruotę būtų optimalus. Tai leistų nemažai dieninių valandų androgenų turtingas medžiagų apykaitą, siekiant padidinti maistinių medžiagų įsisavinimą, ypač kritinių valandų šiuos mokymus.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *