Kur es varu nopirkt steroīdi Juridiski?

Dianabol ir vecs Ciba zīmols mutvārdu steroīdu methandrostenolone. Tas ir atvasinājums no testosterona, uzrāda spēcīgu anaboliska un mērenu androgēnu īpašībām. Šis savienojums pirmais bija pieejama 1960. gadā, un tā ātri kļuva par vislielākās labvēlības un plaši izmanto anabolisko steroīdu visos vieglatlētikas veidos. Tas ir iespējams, saistīts ar to, ka tas ir gan viegli izmantot, un ļoti efektīvs. Jo ASV Dianabol ražošanā bija meteorisks vēsture, eksplodējošais uz ilgu laiku, tad ātri krītot no redzesloka. Daudzi bija nervu vēlu 80, kad pēdējā no ASV patentbrīvo tika izņemti no aptieku plauktiem, medicīnas sabiedrības neatrazdami likumīgu izmantošanu narkotiku vairs. Bet fakts, ka Dianabol ir off ASV tirgū jau vairāk nekā 10 gadus nav samazināt savu popularitāti. Tā joprojām ir visbiežāk izmanto melnais tirgus mutvārdu steroīds ASV Kamēr ir valstis, kas ražo šo steroīdus, tas, iespējams, jāpaliek.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt Juridiskā Steroīdus Oficiālā mājaslapa

Līdzīgi testosteronu un Anadrol 50®, Dianabol ir spēcīgs steroīds, bet arī tāds, kas rada ievērojamas blakusparādības. Starteri methandrostenolone ir diezgan estrogēnu. Ginekomastija ir arī bieži bažas ārstēšanas laikā, un var sevi prezentēt diezgan agri uz ciklu (jo īpaši, ja lielākas devas izmanto). Tajā pašā laikā ūdens aizture var kļūt izteiktāka problēma, kas izraisa ievērojamu zudumu muskuļu definīciju gan kā zemādas ūdens un tauku būvēt. Tāpēc Sensitive indivīdi var vēlēties saglabāt estrogēnu kontrolēt ar pievienojot antiestrogen piemēram Nolvadex® un / vai Proviron®. Jo spēcīgāka narkotiku Arimidex® (antiaromatase) būtu labāka izvēle, bet var arī būt diezgan dārga, salīdzinot ar standarta estrogēns uzturēšanas terapiju.

Turklāt, androgēna blakusparādības ir kopīga ar šo vielu, un var ietvert bouts taukainas ādas, pinnes un ķermeņa / sejas matu augšanu. Agresija var arī palielināt ar spēcīgu steroīdu, piemēram, tas, lai tas būtu prātīgi, lai neļautu jūsu disposition izmaiņas uz slikto pusi cikla laikā. Ar Dianabol ir arī iespēja pastiprinošu vīriešu modelis baldness stāvokli. Tāpēc Sensitive indivīdi var vēlēties, lai izvairītos no šīs zāles, un izvēlēties maigākā anaboliska, piemēram, deka-Durabolin®. Kaut Dianabol tas konvertēt uz spēcīgāks steroīdu caur mijiedarbību ar 5-alfa reduktāzes anzyme (pats enzīms pārveidotu testosterona uz dihydrotestosterone), tas ir ļoti maz radniecīgs darīt cilvēka organismā ir. Tāpēc androgēnu metabolītu 5alpha dihydromethandrostenolone tiek ražots tikai nelielā daudzumā vislabāk. Tādējādi labums, kas saņemti no Proscar® / Propecia® būtu nenozīmīga, narkotiku kalpo nav reālu mērķi.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt Juridiskā Steroīdus Oficiālā mājaslapa

Vai Dianabol methandrostenolone izmanto sievietēm

Būt mēreni androgēnu, Dianabol ir tiešām tikai populārs steroīdu ar vīriešiem. Kad izmanto sievietes, spēcīgi Virilization simptomi ir, protams, ir iespējams rezultāts. Tomēr daži to eksperimentēt ar to, un atrast zemas devas (5 mg) šā steroīdu ļoti spēcīgu jaunu muskuļu augšanu. Ikreiz, kad ievada, Dianabol ražos ārkārtas masu un spēku pieaugumu. In efektivitāti tas bieži tiek salīdzināts ar citiem spēcīgiem steroīdus, piemēram, testosteronu un Anadrol 50®, un tas ir arī populāra izvēle šķirošanas mērķiem. Dienas deva 4-5 tabletes (20-25mg) ir pietiekami, lai dotu gandrīz ikviens ievērojami rezultāti. Daži to riska daudz augstāks devas, taču šāda prakse parasti noved pie dziļāka sastopamību blakusparādības. Tas papildus piebilst arī ar vairākiem citiem steroīdiem. Jāpiezīmē, sajauc īpaši labi ar vieglu anaboliska Deca-Durabolin®. Kopā var sagaidīt muskulatūra un spēku pieaugumu, ar blakusparādību nav daudz sliktāk, nekā varētu gaidīt no Dianabol vien. Attiecībā uz visiem ārā masu, ilgstošas ​​darbības testosterona esterveida enanthate var izmantot. Ar līdzīgi augstu estrogēnu / androgēnu īpašībām šīs androgēnu, blakusparādības var būt ekstrēms ar šādu kombināciju tomēr. Peļņa būtu lieliski, kā arī, kas parasti padara šādu cenšas vērts lietotājam. Kā minēts iepriekš, papildu narkotikas var pievienot, lai samazinātu blakusparādības, kas saistītas ar šāda veida ciklā.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt Juridiskā Steroīdus Oficiālā mājaslapa

Lai izturētu iekšķīgi, šis savienojums ir C17 alfa alkilēti. Mēs zinām, ka šis izmaiņas aizsargā narkotikas tiek izslēgšanā aknās (ļauj gandrīz visu narkotiku stāšanās asinsritē), taču tas var būt arī toksisks šo orgānu. Ilgstoša iedarbība C17 alfa alkilēšanas pakāpi vielas var izraisīt faktisko kaitējumu, iespējams, pat attīstību dažu veidu vēzi. Lai būtu drošs kāds varētu vēlēties apmeklēt ārstu pāris reizes katrā ciklā, lai saglabātu acu par savu aknu enzīmu vērtību. Cikli arī pietiekami īss, parasti ir mazāks par 8 nedēļām ilgi, lai izvairītos no darot jebkuru ievērojamu kaitējumu. Dzelte (žultsvada nosprostojums) parasti ir pirmais redzama zīme aknu problēmas, un būtu jāmeklē, kas paredzēti. Šis nosacījums rada neparastu dzeltenīga āda, jo organisms ir nepatikšanas apstrādes bilirubīna. Papildus ādas, acu baltumu var arī dzeltenas, skaidri norāda uz nepatikšanām. Ja tā notiek zāļu lietošana nekavējoties jāpārtrauc un ārsts apmeklēja. Tas parasti ir vietas, kur vēl, neatgriezenisku bojājumu var izvairīties.

“Tas ir interesanti atzīmēt, ka methandrostenolone ir strukturāli identisks Boldenone, izņemot to, ka tas satur pievienotās C17 alpha alkilgrupa iepriekš apspriests. Šis fakts padara skaidru ietekmi mainot steroīds tādā veidā, kā šie divi savienojumi parādās rīkoties ļoti atšķirīgi organismā. galvenais atšķirīgums šķiet gulēt tendence estrogēnu blakusparādības, kas, šķiet, ir daudz izteiktāka ar Dianabol. Equipoise® ir zināms, ka samērā vieglas šajā sakarā, tāpēc lietotājiem, parasti šo narkotiku bez nepieciešamības papildus antiestrogen. Dianabol ir daudz estrogēnu nevis tāpēc, ka tā ir vieglāk aromatizētiem, kā patiesībā 17 alfa metilgrupa un C1-2 divkāršo saiti gan palēnināt procesu aromatization. problēma ir tā, ka methandrostenolone pāriet uz l7alpha methylestradiol . Bet Dianabol parādās arī daudz bioloģiski aktīvā forma estrogēnu nekā regulārajam estradiola būt daudz spēcīgāks ziņā muskuļu masu, salīdzinot ar Boldenone, atbalstot domu, ka estrogēnu tas spēlē nozīmīgu lomu anabolisko. Faktiski Boldenone un methandrostenolone atšķiras tik daudz viņu spējām, kā anabolics, ka divi ir reti, lai gan no kā saistīti. Tā rezultātā, izmantojot Dianabol parasti aprobežojas ar šķirošanas mācību posmos, kamēr Equipoise® tiek uzskatīts lielisks griešana vai liesās masas ēka steroīdu.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt Juridiskā Steroīdus Oficiālā mājaslapa

Eliminācijas pusperiods Dianabol ir tikai aptuveni 3 līdz 5 stundām, salīdzinoši īsā laikā. Tas nozīmē, ka vienu dienas devu grafiks ražos dažāda līmenis asinīs, ar kāpumus un kritumus visas dienas garumā. Lietotājam arī ir iespēja izvēlēties, vai nu sadalīt tabletes dienas laikā vai veikt tos visus vienā reizē. Parastā ieteikums ir sadalīt tos un mēģināt regulēt koncentrāciju asinīs. Tas tomēr ražos zemāku maksimālo līmeni asinīs, nekā tad, ja tabletes tika izņemt visu uzreiz, tāpēc var būt tirdzniecības off ar šo iespēju. Steroīdu pētnieks Bill Roberts arī norāda, ka viena epizode devu grafiks būtu mazāk dramatiska ietekme uz hipotalāma-hipofīzes-sēklinieku ass, jo ir pietiekams periods, katru dienu, kad steroīdu hormonu līmenis nav īpaši pārspīlēti. Man ir tendence šaubos hormonālo stabilitāti var saglabāt šādā ciklā tomēr, bet to pamanīt, ka anekdotiski pierādījumi bieži joprojām atbalsta vienu dienas devu, lai būtu labāk par vispārējiem rezultātiem. Varbūt tas ir labāks variants. Tā kā mēs zinām, koncentrācija asinīs būs maksimālā apmēram 1,5-3 stundas pēc lietošanas, mēs varam turpināt brīnīties labākais laiks, lai mūsu tabletes. Šķiet loģiski, ka, ņemot tabletes agrākā dienā, vēlams kādu laiku pirms treniņa, būtu optimāls. Tas ļautu ievērojamu skaitu dienas stundās par androgēnu bagāts metabolismu paaugstināt ieviešanu barības vielu, īpaši kritiskos stundas pēc mācībām.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *