kur var nopirkt steroidus

Tā ir taisnība – kultūrisms ir grūti. Un, ja esat ectomorph tas ir divtik grūti. Ne tik daudz tāpēc, ka jums ir jāstrādā un gudrāk (lai gan zināmā mērā, tā ir taisnība), bet galvenokārt tāpēc, ka jums nebūs tik daudz “urā” mirkļus Jūsu mesomorph un endomorph kolēģiem. Vienkārši runājot, jums būs laiks grūti, bet jūs neredzēsiet rezultātus. Vai vismaz, jūsu bildes “ectomorph pirms un pēc”, visticamāk, parādīs tikai nelielus rezultātus.

Tātad, Kas ir steroīdi? Ir tie, kas slikti? Vai tie, ka laba?

Daudziem cilvēkiem, tas ir ļoti neapmierinoša darba veids, un kurš var vainot viņus. Daudzi nu atmest, vai sākt meklēt burvju nūjiņa. Jo pasaulē ectomorph kultūrisms , šī burvju nūjiņa parasti sauc steroīdus.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt anabolisko steroīdu oficiālā vietne

Kad runa ir par steroīdu lietošanas, lielākā daļa cilvēku vienkārši saka, ka ir slikti, un sākt aprakstot visus reālas, kā arī gatavie blakusparādības viņi uzskata, ka steroīdi būs par izdilis cilvēks, piemēram, sevi. Viņi sāks rādīt jums bildes mirušo bodybuilders un svarcēlājiem un stāsta jums šausmu stāstus, ka draugs viņu drauga draugs pieredzējuši, kad viņš paņēma 5mg deka – Durabolin vienu Trešdiena, pārvēršot viņu par agresīvu briesmonis ar sievietes krūtis ar ceturtdienas rītā.

Tad tur ir cilvēki, kuri atlaiž kādas blakusparādības, kā pilsētas leģendas, paziņojot, ka steroīdus, nav kaitīgāki par Big Mac (es domāju, viņi varētu būt pat righ). Viņi mēģinās pārliecināt jūs, ka steroīdi ir ne tikai nekaitīgi, bet, ka tie ir patiesībā ļoti labs jūsu ķermeņa. Galu galā, viņi zina, zina, puisis, kurš zina puisis, kurš zina, 25 gadu vecs ectomorph kultūrists, kurš ir bijis, izmantojot steroīdus gandrīz gadu, un ne tikai viņš vēl ir dzīvs, viņš nekad jutos labāk.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt anabolisko steroīdu oficiālā vietne

Punkts ir debates par steroīdu parasti ļoti silda un virza personīgās pārliecības vairāk nekā faktiskās zinātne. Un, lai pievienotu vēl vairāk pretrunas debatēs, daži uzņēmumi ieviesa juridisko versijas daži no populārākajiem steroīdiem. Piemēram, Primal Muscle Company nesen ieviesta juridisko versiju Primobolan, kas ir steroīdu izmanto, lai krasi paaugstināt testosterona. Acīmredzot, juridiskā versija nav steroīdu precīzu vārda nozīmi, (tas tiek uzskatīts par papildinājums), bet tas strādā uz līdzīgiem principiem, tomēr, protams, bez negatīvās ietekmes (vai arī tā viņi saka).

Anyway, atpakaļ uz “solījumu zemi steroīdu” …

Tātad, es tās jālieto? Un kāpēc man nebija.

Tātad, kur ir patiesība? Es domāju, pa vidu, kā vienmēr. Bet ļaujiet ir aizmirst veselības problēmas, ka debates par lietošanu steroīdu audzina. Ja viņi būtu pilnīgi nekaitīgs un juridisks, tas būtu laba ideja, lai tos izmantotu?

Es atbraucu, lai sazinātos ar steroīdiem daudzi pavadoņi atpakaļ, un es atzīstu, man bija daži. Precīzi 2 nedēļas. Tas ir pārāk īss laiks, lai veiktu jebkuru reālās pasaules analīzi, ka steroīdi varētu būt bijusi uz mani. Bet viena interesanta lieta notika.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt anabolisko steroīdu oficiālā vietne

Es sapratu, ka es negribēju tos izmantot, nevis tāpēc, ka es būtu bail no blakusparādībām, bet tāpēc, ka es jutos, it kā tas nebūtu mans ķermenis vairs. Veida, piemēram, kad cilvēki lietoja milzīgus aizdevumus, lai iegādātos dārgas automašīnas un mājas. Šīs lietas nekad nebija īsti savējo, viņi nekad got atmaksātu aizdevumu. Un izskatās kāds haoss tas ir tagad.

Man, izmantojot steroīdi rezultātu tādā pašā veida situāciju, tikai aktīvs jums aizņemties pret ir jūsu pašu ķermeņa. Es zinu, tas ir kārdinājums, galu galā, es jutos par to pārāk, kaut arī es saņēmu no tur tikai pāris nedēļas. Bet instant iepriecinājums, ka steroīdi dot ir grūti cīnīties.

It īpaši, ja jūs uzskatāt, ka jums jau darīja visu, jūs varētu saņemt, ka ķermeņa jūsu sapni, un vēl ir nekas, lai parādītu to.

Jums ir tāls ceļš ejams Anyway.

Bet neskatoties uz to, ko jūs domājat, es bet jūs visu naudu man ir mana norēķinu kontā tieši tagad – tas ir labi, viss $ 30 -, ka jums nav mēģināt visu, nebija eksperimentēt pietiekami , nav stick ar to, kas darbojas pietiekami ilgi , nenovērsa kas nedarbojas, nesekoja jūsu diēta konsekventi pietiekami … jums punktu. Ir daudz varat uzlabot tieši tagad.

Bodybuilding ir dzīvesveids, tas ir ceļojums. Es zinu, jūs dzirdat, ka pirms un jūs, iespējams, domā par to kā vēl dūmu pūšanas taktika, lai saglabātu jums prom no burvju iedarbību steroīdus, bet, ja jūs domājat par to, lai tikai sekundi, es zinu, jūs redzēsiet, ka man ir taisnība.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt anabolisko steroīdu oficiālā vietne

Your Body – Jūsu Temple.

Steroīdi nav būvēt savu ķermeni. Viņi mainīt savu ķermeni ārvalstu un nekontrolētas ķekars hormonu, kas pārņem savu ones. Tas ir nekas vairāk kā tēlu jūsu reālā self. Matrix, ja jūs, kur jūsu muskuļi dzīvojam Dreamworld ar ļauno ķīmiķis virza.

Paskaties, es neesmu viens, spriest jums, ja jums izlemt veikt šo ceļu. Bet ticiet man – jūs darīt agrāk vai vēlāk. Un tas ir ļoti grūti stāvoklis būt, ja jums ir gan apsūdzēto un tiesnesis.

Ja jūs gaidīts kādu gudru rakstu, kas varētu sniegt jums ceļa karti uz drošu lietošanu steroīdu, man žēl pievilt. Ja jūs gaidīts zinātnisku rakstu par steroīdi, man žēl pievilt. Bet es ceru, ka, ja jūs gaidīts personīgo skatu no netradicionālo leņķi, kas jums ir tagad kaut ko lieta par. Vismaz uz dažām sekundēm.

Ļaujiet ir sejas it – ēkas muskuļus ir grūti. Bet tas varētu būt daudz vieglāk un vienkārša. Viss, kas Jums nepieciešams, ir, lai samazinātu ar visu šo BS, slēpjas, half-patiesība un mīti, kas ieskauj kultūrisms šodien.
Tātad, jūs esat gatavs, lai uzzinātu patiesību par iegūt muskuļus, treniņiem, uzturu, bagātinātāji, steroīdus … un viss pārējais ka jūs absolūti ir jāzina, ja jūs kādreiz vēlaties, lai jūsu kultūrisms sapņus? Vai jūs varat rīkoties patiesību? Vai esat gatavs būt labākais kultūrists jūs varat būt?
Es ceru, ka jūs teica jā … ja tā, tad …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *