Kust saab osta steroidid seaduslikult?

Dianabol on vana Ciba tootenime suulise steroid methandrostenolone. See on tuletis testosteroon, eksponeerimine tugev anaboolne ja mõõduka androgeense omadused. See ühend esimene kättesaadavaks 1960. aastal ja see sai kiiresti kõige soositud ja laialdaselt kasutatav anaboolse steroidi igasuguse kergejõustik. See on tõenäoliselt tingitud asjaolust, et see on nii lihtne kasutada ja väga efektiivne. USA Dianabol tootmine oli atmosfäärist ajalugu, plahvatav üsna pikka aega, siis kiiresti väljalangemist silmist. Paljud olid närvis hilja 80-ndatel, kui viimane USA geneeriliste eemaldati apteegiriiulitel, arstkonna leida seadusega keelatud uimasti enam. Kuid tõsiasi, et Dianabol on välja USA turul üle 10 aasta nüüd ei lõika oma populaarsuse. Jääb enamkasutatavad mustal turul suulise steroid USA Niikaua kui on riike valmistamise see steroid, tõenäoliselt jääb see nii.

Vajuta siia, et osta juriidiline Steroidid ametlik kodulehekülg

Sarnaselt testosterooni ja Anadrol 50®, Dianabol on tugevatoimeline steroid, vaid ka see, mis toob kaasa märgatavaid kõrvaltoimeid. For starterid methandrostenolone on üsna östrogeeni. Günekomastia on samuti sageli probleemiks ravi ajal ja võib esitada ise üsna varakult tsükkel (eriti suuremate annuste kasutamisel). Samal ajal veepeetus võib saada väljendunud probleem, põhjustades tähelepanuväärne kaotus lihaste määratlus, nagu nii nahaaluse rasva ja vee build. Tundlikud inimesed võivad seega soovi östrogeeni kontrolli all, lisaks antiöstrogeen nagu Nolvadex® ja / või Proviron®. Mida tugevam on narkootikumide Arimidex® (antiaromataas) oleks parem valik, kuid võib olla ka üsna kallis võrreldes standardse östrogeeni hooldus ravimeetodid.

Lisaks androgeense kõrvaltoimed sagedased selle ainega ja võib hõlmata bouts rasune nahk, akne ja keha / näo juuste kasvu. Agressiivsus võib olla ka suurenenud tugev steroid nagu see, et see oleks mõistlik mitte lasta oma dispositsioon muutus halvemaks tsükli jooksul. Dianabol on ka võimalus raskendavate meessoost kiilaspäisus seisukorras. Tundlikud inimesed võivad seetõttu soovime vältida seda ravimit ja valida pehmem anaboolsed nagu Deca-Durabolin®. Kuigi Dianabol ei muundu tugevamad steroid interaktsiooni kaudu 5-alfa-reduktaasi anzyme (sama ensüüm, mis vastutab konverteeriva testosterooni dihüdrotestosterooniks), sellel on äärmiselt vähe afiinsusega seda teha inimorganismi. Androgeense metaboliit 5alpha dihydromethandrostenolone seetõttu toodetakse ainult jälgedena on parim. Saadud kasu Proscar® / Propecia® oleks seega tühine, narkootikumide teenindavad ole reaalne eesmärk.

Vajuta siia, et osta juriidiline Steroidid ametlik kodulehekülg

Kas Dianabol methandrostenolone kasutada Naised

Olles mõõdukalt androgeense, Dianabol on tõesti ainult populaarne steroid meestega. Kui kasutada naised, tugeva virilatsioonini sümptomid on muidugi võimalik tulemus. Mõned ei aga katsetada seda ja leida väikestes annustes (5 mg) selle steroid väga võimas uute lihaskasvu. Iga kord, kui manustada, Dianabol toodab erandlik massi ja tugevuse kasvu. Efektiivsuse tihti on võrreldes teiste tugevate steroidid nagu testosteroon ja Anadrol 50®, ja see on ka populaarne valik täitumiseesmärkidel. Päevaannuse 4-5 tabletti (20-25mg) piisab saades peaaegu keegi dramaatilisi tulemusi. Mõned ei julge palju suurem annus, kuid seda tava põhjustab tavaliselt sügavam kõrvaltoimete esinemissagedus. See täiendavalt lisab ka mitmete teiste steroididega. Tuleb märkida, et segada eriti hästi kerged anaboolsed Deca-Durabolin®. Koos võib oodata erakordselt hea lihaste ja jõu kasv, kõrvaltoimeid ei ole palju halvem kui võiks eeldada Dianabol üksi. Kõigi läbi mass, pikatoimelise testosterooni ester nagu enantaat saab kasutada. Mis sarnaselt kõrge östrogeeni / androgeense omadusi androgeenide kõrvaltoimed võivad olla äärmuslikud selline kombinatsioon lüli. Kasum oleks tore ka, mis tavaliselt muudab selline ettevõtmine tasub kasutaja. Nagu varem öeldud, lisa- narkootikume saab lisada kõrvaltoimete vähendamiseks seostatud selline tsükkel.

Vajuta siia, et osta juriidiline Steroidid ametlik kodulehekülg

Selleks, et taluda suukaudset manustamist on selle ühendi C17 alfa alküülitud. Me teame, et see muudatus kaitseb ravimi olemast kahjutustamise maksas (võimaldades peaaegu kogu ravim sisenemise vereringesse), aga see võib olla ka mürgine organis. Pikaajaline kokkupuude C17 alfa alküülitud ained võivad põhjustada ulatuslikke kahjustusi, võib-olla isegi arengut teatud liiki vähki. Kindluse mõttes ühe võiksid külastada arsti paar korda iga tsükli jooksul, et hoida silma peal oma maksaensüümide väärtusi. Jalgrattad peaks olema lühike, tavaliselt vähem kui 8 nädalat pikk, et mitte teha märgatavaid kahjustusi. Kollatõbi (sapijuha takistus) on tavaliselt esimene nähtav märk maksa hädas ja tuleks vaadelda läbi. See tingimus toodab ebatavaline naha kollasus, kui keha on hädas töötlemise bilirubiini. Lisaks naha silmavalged võivad samuti kollane, selge märk hädas. Kui see peaks juhtuma tuleb ravimi manustamine koheselt lõpetada ja arsti külastanud. See on tavaliselt punktis, kus edasi, püsivaid kahjustusi saab vältida.

“Samuti on huvitav märkida, et methandrostenolone on struktuurselt identne boldenone, välja arvatud, et see sisaldab lisatakse C17 alfa alküülrühm ülalpool. See asjaolu teeb selgeks mõju muutmata steroidi selliselt, nagu neid kahte komponenti näivad toimivat väga erinevalt organismis. peamised erinevust peitub tendents östrogeeni kõrvaltoimeid, mis tundub olevat palju rohkem väljendunud Dianabol. Equipoise® on teada, et üsna kerge selles osas ja kasutajate seetõttu tavaliselt võtta seda ravimit ilma vaja lisaks antiöstrogeeni. Dianabol on palju östrogeenset ole, sest see on kergemini aromatiseeritud, nagu tegelikult 17 alfa metüülrühm ja C1-2 kaksikside nii aeglustama aromatiseerimisest. probleem on selles methandrostenolone muundub l7alpha methylestradiol , rohkem bioloogiliselt aktiivne vorm östrogeeni kui regulaarne östradiooli. Aga Dianabol samuti olevat palju tugevamad poolest lihasmassi võrreldes boldenone, toetades arusaam, et östrogeen ei mängi olulist rolli anabolismi. Tegelikult boldenone ja methandrostenolone erinevad nii palju oma kangusega anaboolse toimega ained, et kaks on harva küll sellega seotud. Selle tulemusena kasutamise Dianabol on tavaliselt piiratud täidisena faaside koolituse ajal Equipoise® peetakse suurepärane lõikamine või kehamassi hoone steroid.

Vajuta siia, et osta juriidiline Steroidid ametlik kodulehekülg

Poolväärtusaeg Dianabol on ainult umbes 3 kuni 5 tundi, suhteliselt lühikese aja jooksul. See tähendab, et ühe päevase annustamisskeemi hakkab tootma erineva veres, koos tõusud ja langused kogu päeva jooksul. Kasutaja Samuti on valik, kas lahku päevast tablettravi või võtta neid kõiki korraga. Tavaline soovitus on jagada ja proovi reguleerida kontsentratsioon veres. See aga hakkab tootma madalama Maksimaalne kontsentratsioon veres kui siis, kui tablette võtta korraga, nii et seal võib olla kompromiss seda võimalust. Steroidi uurija Bill Roberts juhib tähelepanu ka sellele, et ühe episoodi doseerimiseeskirja peaks olema vähem dramaatiline mõju hüpotaalamuse-hüpofüüsi-munandi teljel, kuna seal on piisavalt pikka aega iga päev, kus steroid hormooni tase ei ole väga liialdatud. Ma pigem kahtlen hormonaalsed stabiilsust saab säilib selline tsükkel aga vaid seda märkama, et luulojen sageli toetab endiselt üks kord päevas annustes olla parem üldised tulemused. Võib-olla on see parem variant. Kuna me teame, kontsentratsiooni veres tipneb 1,5 kuni 3 tundi pärast manustamist, võime edasi küsida, parim aeg võtta oma tablette. On loogiline, et pillide võtmise varem samal päeval, soovitavalt mõnda aega enne koolitust, oleks optimaalne. See võimaldaks märkimisväärse hulga päevasel tundi androgeenide rikas ainevahetust, et suurendada toitainete omastamine, eriti kriitilise tunni jooksul pärast koolitust.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *