Nerede Steroidler Legally Alabilirim?

Dianabol oral steroid methandrostenolone eski Ciba marka adıdır. Bu güçlü anabolik ve orta derecede androjenik özellikleri sergileyen, testosteron bir türevidir. Bu bileşik, ilk olarak 1960 yılında kullanıma sunuldu ve kısa sürede atletizm tüm formları en çok tercih edilen ve yaygın olarak kullanılan anabolik steroid oldu. Bu, kullanımı kolay ve son derece etkin bir biçimde kullanılabilir olması muhtemeldir. ABD Dianabol üretimde önünden bırakarak hızla sonra, oldukça uzun bir süre patlayan, meteor öyküsü. ABD jenerik son eczane raflarında artık ilaç için hiçbir meşru kullanımını bulma tıp camiası çıkarıldı Birçok geç 80 ‘sinir vardı. Ama Dianabol 10 yıldır ABD pazarına kapalı olmuştur gerçeği artık popülerliğini kesti değil. Bu sürece bu steroid imalat ülkeler olduğu gibi ABD’de en yaygın olarak kullanılan karaborsa oral steroid kalır muhtemelen öyle kalacaktır.

Yasal Steroidler Resmi Web Sitesi Satın için buraya tıklayın

Testosteron ve Anadrol 50® benzer şekilde, Dianabol güçlü bir steroiddir, ancak, aynı zamanda önemli yan etkileri de beraberinde getirmektedir on. Yeni başlayanlar için methandrostenolone oldukça östrojenik olduğunu. Jinekomasti aynı şekilde sık sık tedavi sırasında bir endişe ve oldukça erken (yüksek dozlarda kullanıldığında özellikle) bir döngü içine kendini gösterebilir. Aynı zamanda su tutma hem deri altı su ve yağ yapı olarak kas tanımının önemli kaybına neden belirgin bir sorun haline gelebilir. Hassas bireyler bu nedenle bu NOLVADEX® ve / veya Proviron® gibi bir anti-östrojen eklenmesi ile kontrol altında östrojen tutmak isteyebilirsiniz. güçlü ilaç ARIMIDEX® (antiaromatase) daha iyi bir seçim olurdu, ama aynı zamanda standart östrojen bakım tedavilere kıyasla oldukça pahalı olabilir.

Buna ek olarak, androjenik yan etkiler, bu madde ile ortak olan ve yağlı cilt, akne ve vücut / yüz tüylerin nöbetleri içerebilir. Saldırganlık da bu gibi bir güçlü steroid ile artabilir, bu nedenle bir döngüsü sırasında kötü için eğilim değişikliği bırakmamaya akıllıca olacaktır. Dianabol ile bir erkek tipi kellik durumu ağırlaştırıcı olasılığı vardır. Hassas bireyler bu nedenle bu ilacı önlemek ve bu tür Deca-Durabolin® olarak daha hafif bir anabolik tercih isteyebilirsiniz. Dianabol 5-alfa redüktaz anzyme (dihidrotestosteron testosteron dönüştürmek için sorumlu aynı enzim) ile etkileşim yoluyla daha güçlü bir steroid dönüştürmek olsa da, insan vücudu en çok yapmak son derece az ilgisi var. androjenik metabolit 5alfa dihydromethandrostenolone nedenle en iyi eser miktarlarda üretilmektedir. Proscar / Propecia® alınan fayda nedenle ilaç gerçek amaca hizmet, önemsiz olacaktır.

Yasal Steroidler Resmi Web Sitesi Satın için buraya tıklayın

Kadınlar için kullanılan methandrostenolone dianabol Can

orta androjenik olmak, Dianabol erkeklerle gerçekten sadece popüler bir steroid olduğunu. kadınlar tarafından kullanıldığında güçlü virilizasyon belirtiler elbette olası bir sonucudur. Bazıları ancak onunla deneme ve yeni kas büyümesi için son derece güçlü, bu steroid düşük dozlarda (5 mg) bulurum. uygulanan zaman, Dianabol olağanüstü kütlesi ve gücü kazançlar üretecek. etkinliği genellikle testosteron ve Anadrol 50® gibi diğer güçlü steroidler ile karşılaştırıldığında, ve aynı şekilde amaçları şişirme için popüler bir seçimdir. 4-5 tablet (20-25mg) bir günlük doz neredeyse herkes dramatik sonuçlar vermek için yeterlidir. Bazı doz çok daha yüksek girişim, ama bu uygulama genellikle yan etkileri daha derin insidansı yol açar. Bu ayrıca diğer steroidler, bir dizi iyi ekler. Hafif anabolik Deca-Durabolin® özellikle iyice karıştırın kaydetti. Birlikte bir yan etkileri ile değil, çok daha kötü tek başına Dianabol beklenmeyecek olağanüstü bir kas ve kuvvet kazanımları bekleyebilirsiniz. Tüm üzerinden kitle, enantat gibi uzun süre etki eden testosteron esteri kullanılabilir. Bu androjen benzer yüksek östrojenik / androjenik özelliklere sahip yan etkiler ancak bu tür bir kombinasyonu ile aşırı olabilir. Kazançlar genellikle kullanıcıya değerli böyle bir çaba yapar, hem de çok iyi olurdu. Daha önce belirtildiği gibi, yardımcı ilaçlar döngüsünün bu tür ile ilişkili yan etkileri azaltmak için ilave edilebilir.

Yasal Steroidler Resmi Web Sitesi Satın için buraya tıklayın

oral yolla karşı koymak için, bu bileşik, alkillenmiş C17 Alfa. Ancak o da bu organın için toksik olabilir, bu değişiklik (neredeyse tüm kan dolaşımına uyuşturucu girişinin izin verme) Karaciğer tarafından olmanın etkisiz hale gelen ilaç koruduğunu biliyoruz. c17 alfa alkillenmiş maddelere uzun süre maruz kalmak, gerçek hasar belirli kanser çeşitleri hatta gelişimini neden olabilir. güvenli olması için biri kendi karaciğer enzim değerlerine bir göz tutmak için her döngüsü sırasında doktora birkaç kez ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Döngüleri de herhangi bir fark zarar önlemek için genellikle en az 8 hafta uzunluğunda, kısa tutulmalıdır. Sarılık (safra kanalı tıkanıklığı), genellikle karaciğer sorun ilk görünür işareti olduğunu ve dışarı baktı edilmelidir. vücut sorun işleme bilirubin olduğu gibi bu durum, cildin alışılmadık bir sararma üretir. Cilde ek olarak, aynı zamanda olabilir sarı göz akı, sorun açık bir göstergesidir. Bu meydana gelirse, ilaç derhal kesilmeli ve bir doktor ziyaret etti. Bu genellikle daha kalıcı bir hasar önlenebilir bir noktadır.

Bu iki bileşik hareket görünen ve “O methandrostenolone yukarıda tartışılan ilave C17 alfa alkil grubu içermesi dışında, boldenone yapısal aynıdır dikkat etmek de ilginçtir. Bu durum, bir şekilde bir steroid değiştirerek açık bir etki yapar çok farklı vücutta. temel farklılık Equipoise® bu konuda oldukça yumuşak olduğu bilinmektedir. Dianabol ile çok daha belirgin olduğu görülmektedir, östrojenik yan etki eğilimi, kaynaklanmakta olduğu görülmektedir, ve kullanıcılar, bu nedenle genel olarak olmadan ilacı Ayrıca herhangi bir ihtiyaç, bir anti-östrojen. daha kolay aromatize çünkü Dianabol 17 alfa metil grubu ve C1-2 çift bağ hem kokullandırılmasının sürecini yavaşlatmak aslında olduğu gibi, çok daha fazla östrojenik değil. sorun methandrostenolone dönüştürür olduğunu için l7alpha metilestradiol normal estradiol daha östrojen daha fazla biyolojik olarak aktif bir formu. Ancak Dianabol östrojen anabolizma önemli bir rol oynuyor olduğu görüşünü desteklemektedir kitle boldenone göre çok daha güçlü bir kas açısından olduğu görülmektedir. Aslında boldenone ve methandrostenolone iki ilişkili bir olsa nadiren Anabolizanlar olarak potenslerine kadar çok farklıdır. Bunun bir sonucu olarak, Dianabol kullanımı genellikle Equipoise® mükemmel kesim veya yağsız kütle bina, steroid olarak ise eğitim aşamalarını hacim ile sınırlıdır.

Yasal Steroidler Resmi Web Sitesi Satın için buraya tıklayın

Dianabol yarı ömrü yaklaşık 3 ila 5 saat, nispeten kısa bir süredir. Bu günde tek doz şeması gün boyunca inişler ve çıkışlar ile, değişen kan seviyesini üretecek anlamına gelir. Kullanıcı aynı şekilde gündüzleri tabletleri bölmek ya da bir anda hepsini almak için, bir seçim vardır. Her zamanki öneri onları bölmek ve kan konsantrasyonu düzenleyen denemek için olmuştur. Ancak bu tablet aynı anda tüm alınmıştır eğer daha düşük bir tepe kan seviyesini üretecek, bu yüzden bu seçenek ile bir ticaret kapalı olabilir. Steroid araştırmacı Bill Roberts, aynı zamanda yeterli bir süre steroid hormon düzeyleri son derece abartılı değil her gün olduğu gibi tek atak doz programı, hipotalamus-hipofiz-testis eksenine daha az dramatik bir etkiye sahip olması gerektiğini işaret etmektedir. Ben hormonal denge ancak böyle bir döngü sırasında muhafaza edilebilir şüphe, ama çoğu hala genel sonuçlar için daha iyi olmak için tek günlük doz destekleyen anekdot kanıtlar fark yapmak eğilimindedir. Belki de bu iyi bir seçenektir. Biz kan konsantrasyonu uygulamadan sonra yaklaşık 1,5-3 saat zirveye çıkacak biliyorum çünkü, biz daha da tablet almak için en iyi zaman merak edebilir. Optimal, eğitim öncesi, günün hapları erken tercihen biraz zaman olacağını alarak mantıklı görünüyor. Bu besinlerin alımını, eğitim sonrasında özellikle kritik saatler yükseltmek için bir androjen zengin metabolizması için gündüz saatlerinde önemli sayıda olanak sağlayacak.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *