רווח שריר Somatropin HGH למכירה

גדילה אנושי הורמון, כפי שמוצג על ידי מפתחי הגוף והספורטאים נקרא Somatropin ומעשית מייצג את סינתטיים בצורת הורמון טבעי, המיוצר על ידי בלוטת יותרת המוח. מפתחי גוף וספורטאים להשתמש Somatropin מכיוון שהוא מספק תוצאות מהירות ב-שריפת שומן ובניית שריר. כמו סטרואידים רבים אחרים או עם מוצרי סטרואידים דמויים, אם המשתמשים לא מכבדים את ההמלצה ולהשתמש Somatropin במינון גבוה יותר או לתקופה מוגזמת של פעמים; קיים סיכון של כיבוי את הייצור הטבעי של הגוף של גדילה אנושי הורמון .

Somatropin הוא גם יעיל מאוד בשיקום סחוסים פגום, אבל זה גם עלול לגרום תופעות לוואי כמו: עצמות עיבוי בכפות הרגליים והידיים או איברים מוגדלים.

לחץ כאן כדי לקנות משפטי Somatropine HGH

הורמון הגדילה האנושי הוא ברמות גבוהות במהלך גיל ההתבגרות פוחת באופן דראמטי כמו האדם גדל. בני נוער, הורמון זה מקדם: פירוט ממאגרי השומן התת עורית, בתצהיר חלבון והחשוב ביותר – צמיחה רקמות . עם ההתבגרות, הורמון הגדילה האנושי קיים בגוף ברמה מאוד נמוכה. לכן, על מנת להחזיר את רמת הורמון הגדילה האנושית, מבוגרים רבים להשתמש Somatropin, גם אם הם לא ספורטאים או שרירנים.

מחקרים קליניים רבים הוכיחו כי Somatropine יש תכונות טיפוליות יוצאות דופן. הוא מספק תוצאות מדהימות יותרת המוח חסר גמדות המקרים והוא יכול למעשה לשחזר גידול ליניארי כאשר נעשה בו שימוש במהלך גיל ההתבגרות.

לחץ כאן כדי לקנות משפטי Somatropine HGH

איך הופיע Somatropine?

בשינה 1980 הופיע התרופות הראשונות המכילות את הורמון הגדילה האנושי כמרכיב עיקרי. ההורמון הופק ממקורות ביולוגיים, ליתר דיוק מן בלוטות יותרת המוח של גופות אדם. לאחר החילוץ, ההורמון היה מעובד ומוכן כדי לשמש הזרקה רפואית.

לאחר שיטת הייצור הזה, מומחים החלו לייצר HGH הסינטטי. כיום, כל המוצרים מיוצרים באופן סינתטי.

היום, בארצות הברית מתאחדת, על שוק התרופות עוברות מיוצר 2 תרכובות בנויות במובהק. ראשית עם הרצף הנכון של חומצות אמינו (191) ו התרופה שנייה עם רצף 192. חומצת האמינו הנוספת מהמוצר השני, יכולה להגדיל את השינוי לפתח תגובת נוגדן להורמון. זו הסיבה מדוע, גם אם ההבדל בין שני המוצרים אינו גדול, בתצורת 191 נחשב אמין יותר.

מחוץ לארצות הברית , הרוב המכריע של מוצרים מכיל 191 הרצף של חומצות אמינו.

לחץ כאן כדי לקנות משפטי Somatropine HGH

ספורטאים, מפתחי גוף Somatropine

שימוש Somatropin גדל ב פופולרי בקרב מפתחי גוף וספורטאים, בגלל היתרונות הרבים שלה. קודם כל, Somatropin ממריץ את הגדילה של רקמות הגוף ביותר, על ידי הגדלת המספר של התא ולא על הגודל. זה גם מעלה את התחבורה אמינו חומצות והחלבונים סינתזה שיעור. כל ההשפעות הללו נמצאים בתיווכו של גורם גדילה דמוי אינסולין – IGF-1, שהוא הורמון אנאבולי מאוד, המיוצר בתוך רקמות הגוף הכבד אחרים כתגובה התגובה להורמון. סיבה נוספת מדוע Somatropin הוא מוערך כל כך היא שזה מייצר שומן הפסד מדהים במהלך הטיפול, על ידי גירוי הידרוליזה הטריגליצרידים מרקמת השומן.

לחץ כאן כדי לקנות משפטי Somatropine HGH

זה גם מעלה את התפוקה גלוקוז של הכבד וקובע תנגודת לאינסולין, על ידי חסימת הפעילות של ההורמון זה בתוך תאי היעד. Somatropin גם עוזר ספורטאי שרירנים ידי חיזוק הגידים שלהם, סחוסים ורקמות חיבור. השפעה זו מפחיתה את הסיכון לפציעות (אשר יכולים להיגרם על ידי הרמת משקולות כבדה) מגבירה את הכח ואת יכולת ההרמה (עבור משקולות). העובדות שזה בבטחה יכול להעביר את “המבחן שנתן”, וכי לא מקיים כל שיטת זיהוי אמינה, מייצגים גם יתרונות עצומים עבור ספורטאים. זה עושה Somatropin מוצר אטרקטיבי מאוד עבור מתחרים אולימפיים, ספורטאי כוח שרירנים מקצועיים (בין יתר). הם יכולים להשתמש Somatropin ישר דרך תחרות.

לחץ כאן כדי לקנות משפטי Somatropine HGH

יש כמה קול אומר כי מומחים פיתחו מבחן שיכול לזהות נוכחות הורמון גדילה סינתטי המבחן הזה צריך להיות מיושם בתקופה הבאה של זמן. עד אז הוא יישאר משאב חשוב עבור ספורטאים רבים. רב ידברו על Somatropin כמו “הגביע הקדוש של סטרואידים אנבוליים”, להיות מסוגל דברים גדולים כמו צמיחת שריר מדהימה ואיבוד שומן בתוך פרק זמן קצר מאוד. רבים מדברים על העובדה שרוב הספורטאים זכתה באולימפיאדה בשל סטרואידים אנבוליים זה וכי זה לא הוגן עבור שאר המשתתפים. Somatropin הוא מוצר במחלוקת, אבל מה שעושה את ההבדל בסופו של דבר הם התוצאות . והתוצאות פשוט מדהימות עבור כל געגועי שרירן או ספורטאי עבור הגוף מושלם או על מדליית זהב.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *