Somatropinas HGH raumenų padidėjimas pardavimui

Žmogaus augimo hormonas, kuris naudojamas kultūristų ir sportininkai yra vadinamas somatropinu ir praktiškai reiškia sintetinių formą ir natūralus hormonas, pagamintas hipofizės. Kultūristai ir atletai naudoti somatropino, nes ji suteikia greitus rezultatus riebalų deginimą ir raumenų stiprinimui. Kaip ir daugelyje kitų steroidų ar steroidų panašūs produktai, jei vartotojai negerbia rekomendaciją ir naudoti somatropinu didesnes dozes arba pernelyg laikotarpį kartų; egzistuoja nutrūkusio natūralią organizmo gamybą žmogaus augimo rizika hormonų .

Somatropinas taip pat yra labai veiksmingas atstatant pažeistus kremzles, tačiau ji taip pat gali sukelti šalutinį poveikį, pavyzdžiui: kaulų storėjimo kojų ir rankų arba padidinamas organus.

Spauskite čia norėdami pirkti Teisinė Somatropine HGH

Žmogaus augimo hormonas yra aukšto lygio per paauglystės ir žymiai sumažėja, kaip asmuo auga. Paauglių, šis hormonas skatina: poodinių riebalų atsargas suskirstymas, baltymų nuosėdų ir svarbiausia – Augimo audinį . Nuo brendimo, žmogaus augimo hormonas yra pateikti į kūno labai žemo lygio. Štai kodėl, siekiant atkurti žmogaus augimo hormono lygį, daugelis suaugusiųjų naudoti somatropino, net jei jie nėra sportininkai ar kultūristų.

Daugelis klinikinių tyrimų įrodė, kad Somatropine turi ypatingų gydomųjų savybių. Ji suteikia nuostabų rezultatus hipofizės netobuli Nykštukinė atvejais ir iš tikrųjų gali atkurti linijinio augimo, kai jis vartojamas paauglystės metu.

Spauskite čia norėdami pirkti Teisinė Somatropine HGH

Kaip Ar Somatropine Atsirado?

1980 pasirodė pirmuosius narkotikų, kurių sudėtyje yra žmogaus augimo hormonas, kaip ir pagrindinė sudedamoji dalis. Hormonas buvo išgauti iš biologinių šaltinių, tiksliau iš hipofizės liaukos žmogaus lavonų. Po ekstrahavimo, hormonas buvo apdoroti ir paruošti tam, kad būtų naudojami kaip medicinos injekcijos.

Po šio gamybos būdo, specialistai pradėjo gaminti sintetinį HGH. Šiandien, visi produktai yra gaminami sintetiniu būdu.

Šiandien, Jungtinėse Valstijose, farmacijos rinkoje yra gaminami 2 aiškiai struktūrizuoti junginių. Pirmasis su tinkamu seka amino-rūgščių (191) ir antrasis junginys su 192 seka. Papildomų aminorūgščių iš antrasis produktas, gali padidinti kaita sukurti antikūnų reakcija į hormono. Tai yra priežastis, kodėl, net jei tarp dviejų produktų skirtumas nėra didelis, 191 konfigūracija yra laikoma patikima.

JAV , didžioji dauguma produktų yra 191 seką amino rūgščių.

Spauskite čia norėdami pirkti Teisinė Somatropine HGH

Atletai, kultūristai ir Somatropine

Somatropino naudojimas išaugo populiarumas tarp kultūristų ir sportininkai, nes jos daug privalumų. Visų pirma, Somatropinas stimuliuoja daugumos kūno audinių augimą, didinant ląstelių numerį, o ne dydį. Ji taip pat padidina amino-rūgščių transporto ir baltymai sintezė. Visi šie poveikiai yra medijuotas insuliną panašaus augimo faktoriaus – IGF-1, kuris yra labai anabolinis hormonas, gaminamas viduje kepenų ir kitus kūno audinius kaip atsakas reakcija į hormonų. Kita priežastis, kodėl Somatropinas yra toks įvertino tai, kad ji gamina puikus riebalų nuostolių gydymo metu, stimuliuoja trigliceridų hidrolizę iš riebalinio audinio.

Spauskite čia norėdami pirkti Teisinė Somatropine HGH

Ji taip pat padidina kepenų gliukozės produkciją ir nustato atsparumą insulinui, blokuoja šio hormono veiklą viduje tikslinių ląstelių. Somatropinas taip pat padeda sportininkų ir kultūristų stiprinant savo sausgyslių, kremzlių ir jungiamuosius audinius. Šis poveikis sumažina traumų riziką (kuris gali būti sukeltas sunkaus svorio mokymas) ir padidina jėgą ir kėlimo galimybes (už sunkiaatlečiai). Tai, kad jis gali saugiai perduoti į “myžti-test” ir kad neegzistuoja bet patikimas tyrimo metodas, taip pat atstovauja didžiulis privalumų sportininkų. Tai daro Somatropinas yra labai patraukli produktas olimpinių konkurentų, stiprumas sportininkų ir profesionalių kultūristų (tarp kitų). Jie gali naudoti somatropino tiesiai per konkursą.

Spauskite čia norėdami pirkti Teisinė Somatropine HGH

Yra keletas balsą, sakantį, kad specialistai sukūrė testą, kuris gali aptikti sintetinį augimo hormono buvimą ir šis bandymas turėtų būti įgyvendinama kitą laiką. Iki tol jis liks svarbus šaltinis daugeliui sportininkų. Daugelis kalbės apie Somatropinas kaip “Gralis anabolinių steroidų”, yra pajėgi daug dalykų, pavyzdžiui, neįtikėtinai raumenų augimą ir riebalų nuostolių per labai trumpą laiką. Daugelis kalbės apie tai, kad dauguma sportininkų laimėjo olimpines žaidynes, dėl šio anabolinių steroidų, ir tai yra ne teisingas dalyvių poilsio. Somatropinas yra ginčijamas produktas, bet tai, ką daro, galų gale skirtumas yra rezultatai , Ir rezultatai yra tiesiog nuostabi kiekvieną kultūristas ar sportininkas ilgesys tobulo kūno ar dėl aukso medalį.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *