Somatropīns HGH Muscle Gain Pārdošanai

Cilvēka augšanas hormons, kas bodybuilders un sportisti izmanto sauc Somatropīns un praktiski pārstāv sintētisko formu dabīgais hormons, ko ražo hipofīzes. Bodybuilders un sportisti izmanto somatropīnu, jo tas sniedz ātrus rezultātus tauku dedzināšanu un muskuļu veidošanai. Tāpat kā ar daudzām citām steroīdiem vai ar steroīdu līdzīgu produktu, ja lietotājiem nav ievērots ieteikumu un izmantot somatropīna lielākas devas vai pārmērīgas perioda laikā; pastāv risks slēgtu ķermeņa dabīgo ražošana cilvēka augšanas hormonu .

Somatropīns ir arī ļoti efektīvs, lai atjaunotu bojātās skrimšļu, bet tas varētu arī izraisīt blakusparādības, piemēram: kauli sabiezējumi kājām un rokām vai palielina orgāniem.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt Juridiskā Somatropine HGH

Cilvēka augšanas hormons ir augstā līmenī ar pusaudža gados un krasi samazinās, jo cilvēks aug. Pusaudžiem, šis hormons veicina: zemādas tauku rezervēs sadalījumu, olbaltumvielu nogulsnēšanos un vissvarīgākais – izaugsmes audus . Pēc nogatavināšanas, cilvēka augšanas hormons ir klāt organismā ir ļoti zemā līmenī. Tieši tāpēc, lai atjaunotu cilvēka augšanas hormona līmenis, daudzi pieaugušie lietot somatropīnu, pat ja tie nav sportisti vai bodybuilders.

Daudzi klīniskie pētījumi pierādīja, ka Somatropine ir ārkārtas terapeitiskās īpašības. Tas nodrošina pārsteidzošu rezultātu hipofīzes nepilnīgas dwarfism gadījumos un faktiski var atjaunot lineāru pieaugumu, kad tas tiek izmantots pusaudža gados.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt Juridiskā Somatropine HGH

Kā Vai Somatropine Parādījās?

1980.gadā parādījās pirmās zāles, kuru sastāvā ir cilvēka augšanas hormons, kā galvenā sastāvdaļa. Hormons tika iegūta no bioloģiskiem avotiem, vairāk tieši no hipofīzes cilvēka līķu. Pēc tam, kad ekstrakcijas, hormons, kas tika apstrādāts un sagatavots, lai to varētu izmantot kā medicīnisko injekcijas veidā.

Pēc šī ražošanas metodi, speciālisti sāka ražot sintētisko HGH. Mūsdienās visi produkti tiek ražoti sintētiski.

Šodien, Amerikas Savienotajām Valstīm, lai farmācijas tirgū tiek ražoti 2 izteikti strukturētas savienojumus. Vispirms ar pareizo secību aminoskābju (191), un otrā savienojuma ar 192. secību. Papildu aminoskābes, sākot ar otro produktu, var palielināt izmaiņas, lai izstrādātu antivielu reakcija uz hormonu. Tas ir iemesls, kāpēc, pat ja starpība starp abiem produktiem nav liels, 191 konfigurācija tiek uzskatīts par ticamāku.

Ārpus ASV , lielākā daļa produktu satur 191 secību aminoskābju.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt Juridiskā Somatropine HGH

Sportisti, Bodybuilders un Somatropine

Par Somatropin izmantošana pieaugusi popularitāti vidū bodybuilders un sportisti, jo tās daudzās priekšrocības. Pirmkārt, Somatropīns stimulē augšanu vairumā ķermeņa audos, palielinot šūnu numuru un nav izmēru. Tā arī palielina aminoskābju transportu un olbaltumvielas sintēzes ātrumu. Visi šie efekti tiek panākts ar insulīna līdzīgu augšanas faktoru – IGF-1, kas ir ļoti anaboliska hormons, ko ražo iekšpusē aknu un citu ķermeņa audos, reaģējot reakcija uz hormonu. Vēl viens iemesls, kāpēc Somatropīns ir tik novērtējuši, ka tas rada ievērojamu tauku zudumu ārstēšanas laikā, stimulējot triglicerīdu hidrolīzi no taukaudos.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt Juridiskā Somatropine HGH

Tas arī palielina aknu glikozes produkciju un nosaka insulīna rezistenci, bloķējot šis hormons aktivitāti iekšpusē mērķa šūnām. Somatropīna arī palīdz sportistiem un bodybuilders, nostiprinot savas cīpslas, skrimšļus un saistaudus. Šis efekts samazina traumu (kas var izraisīt smagu svaru apmācību) un palielina izturību un celšanas spējas (par weightlifters). Fakti, ka to var droši iet uz “mīzt-testu”, un tas neeksistē kāds uzticams noteikšanas metodi, arī pārstāvēt milzīgas priekšrocības sportistiem. Tas padara somatropīna ļoti pievilcīgs produkts olimpisko konkurentiem, izturības sportisti un profesionālo bodybuilders (citu starpā). Tās var lietot somatropīnu taisni caur konkursu.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt Juridiskā Somatropine HGH

Ir daži balss saka, ka speciālisti izstrādājuši testu, kas varētu atklāt sintētisko augšanas hormona klātbūtni, un šis tests būtu jāīsteno nākamajā laika periodā. Līdz tam tas būs nozīmīgs resurss daudziem sportistiem. Daudzi runā par Somatropin kā “Svētais Grāls anabolisko steroīdu”, spēj lielas lietas, piemēram, neticami muskuļu augšanu un tauku zudumu ar ļoti īsā laika periodā. Daudzi runā par to, ka lielākā daļa no sportistiem uzvarēja Olimpiskās spēles, sakarā ar šo anabolisko steroīdu, un ka tas nav godīgi par pārējo dalībnieku. Somatropīns ir apstrīdētā produkts, bet to, kas padara atšķirība beigās ir rezultāti . Un rezultāti ir vienkārši pārsteidzošs par katru kultūrists vai sportists ilgas perfektu ķermeni vai zelta medaļu.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *