steroīdi un raksturojums

Dažādu veidu steroīdi

Ir divu veidu steroīdi klāt organismā. Kortikosteroīdi ražo virsnieru dziedzera audzējs, kas atrodas virs nierēs. Šie hormoni ietilpst aldosterona, kas palīdz regulēt nātrija koncentrācija organismā, un kortizola, kas spēlē vairākas lomas organismā, tai skaitā kalpo kā daļa no ķermeņa stresa reaģēšanas sistēmu, lai samazinātu iekaisumu. Parasti noteikts kortikosteroīdu zāles, piemēram, prednizonu, prednizolonu, un deksametazons ir pieejami jālieto iekšķīgi, intravenozi vai intramuskulāri, un to var izmantot, lai ārstētu slimības, piemēram, astmas, reimatoīdā artrīta, zarnu iekaisuma slimības, un sistēmiskā sarkanā vilkēde, kur iekaisums ir daļa no slimības procesu. Par steroīdu ziedes un krēmi uz ādas izmantošana, piemēram, triamkinolona un betametazona, tas ir kopīgs ārstēšanai dermatīts (Derm = ādas + ITI = iekaisumu).

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt anabolisko steroīdu Juridiski

Otra grupa steroīdi, tad androgēna / anabolos steroīdus, ir hormoni veikti organismam regulēt ražošanu testosterona sēkliniekos un olnīcās. Androgēnu daļa testosterona ir iesaistīti jaunattīstības vīriešu dzimuma pazīmes, bet anaboliska daļa ir iesaistīta palielinot ķermeņa audu, palielinot olbaltumvielu ražošanu. Hipofīzes, kas atrodas pie pamatnes smadzenēs, palīdz regulēt testosterona ražošanu un hormonu sekrēciju. Augšanas hormons un folikulus stimulējošā hormona (FSH) ir viens no hormoniem, kas stimulē sēklinieku un olnīcu funkciju un ir divi no daudziem hormonu, ko izdala hipofīzes.

Anaboliskie un androgēna steroīdi ir pieejamas kā recepšu zāles, ko izmanto gadījumos, kad organisms neizstrādā pietiekami daudz hormonu un var būt nepieciešami papildināšana. Daži hormonu piedevas šajā ceļā ietver augšanas hormona un testosterona pati. Šīs zāles ir juridiski noteikti ar veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, bet šīs grupas narkotikas bieži lieto nelegāli un ļaunprātīgi, lai palīdzētu palielināt sportiskos sasniegumus un uzlabot ķermeņa izskatu. Ja to izmanto labi baro ķermeni, anaboliskie steroīdi radīs svara pieaugumu galvenokārt sakarā ar muskuļu masas pieaugumu.

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt anabolisko steroīdu Juridiski

Kaut anaboliskie steroīdi var būt labvēlīga ietekme, ja to lieto ārsta uzraudzībā, viņiem ir daudz nopietnas un dažkārt neatgriezeniskas blakusparādības. Šīs blakusparādības ir saistīts ar nesamērīgi augstu testosterona organismā un var ietvert augsts asinsspiediens, paaugstināts holesterīna līmenis, aknu bojājumus, sirds mazspēja, pinnes, plikpaurība, kā arī agresīvu un vardarbīgu uzvedību.

Ir dažādi kopīgu anabolisko steroīdu. Daži imitēt rīcību testosterona tieši, bet citi rada organismam ražot lieko testosterona, traucējot normālai hormonu regulēšanas sistēmu organismā. Galarezultāts ir tāds pats. Excess testosterons ir pieejama ietekmēt šūnu un orgānu funkcijas organismā.

Malā no ķīmisko nosaukumu, šie steroīdi var būt arī tirdzniecības nosaukumu un ielas nosaukumu. Piemēram, ķīmiskā stanozol tiek ražots ar nosaukumu Winstrol, bet ir zināms arī uz ielas kā “Vinnijs”. Genotropin ir ražotāja nosaukums cilvēka augšanas hormons (HGH).

Klikšķiniet šeit, lai nopirkt anabolisko steroīdu Juridiski

Ir daudz nosaukumi steroīdiem, un katra valsts var būt savi variācijas par šiem vārdiem. Steroīdi var būt ķīmiski līdzīgs testosterona, piemēram metiltestosterons vai oxymetholone. Tie var būt arī tā saukto “dizainers” steroīdi, kas tiek ražoti iziet narkotiku testus, piemēram norbolethone un desoxymethyltestosterone.

Daži vispārīgi piemēri anabolisko steroīdu ietver

  • anabol,
  • Android,
  • Androstenedione,
  • Winstrol,
  • Deca-Durabol,
  • THG,
  • Genabol, un
  • HGH.

Atkarībā no veida, anaboliskie steroīdi var vai nu ievada organismā vai pieņem tableti. Tāpēc, ka tā šīs zāles tiek metabolizēts, nepieciešamība ir atveseļošanās laiku, un, lai izvairītos no atklāšanas, steroīdi bieži pieņemts ciklu, kurā tie tiek izmantoti, lai dažas dienas laikā, tad apstājās un cikls atkal atkārtoja dienas vai nedēļas vēlāk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *