sterydy na mase mięśniową

Odkrycia naukowe potwierdzają kulturyści, co podejrzewali od kilku lat temu, istnieje limit genetyczny do ilości mięśni, które mogą wspierać swoje ciało.

W początkowych etapach treningu oporowego, wzrost mięśni jest w dużej mierze do wzrostu syntezy białek, które przyczyniają się do wzrostu mięśni. Ten stan anaboliczny jest dobrze odbierane przez organizm. To jest powód, dlaczego kulturysta początku, często osiągnąć spektakularne usprawnienia ciała w pierwszym lub drugim roku efektywnego treningu. Nie jest rzadkością, aby usłyszeć, że wzrosły od 6 do 8 kg czystej masy mięśniowej w ciągu pierwszego lub drugiego roku szkolenia. Usprawnienia te mogą ewentualnie być wykonane bez użycia steroidy anaboliczne. Oczywiście początkujący kulturysta zjada mnóstwo żywności składniki odżywcze, ciężko trenować i mieć dużo czasu, aby odzyskać doświadczy najlepsze osiągnięcia.

Kliknij tutaj, aby kupić Legal Steroid Official Website

Ostatecznie, nawet najbardziej wykształconych i doświadczonych kulturystów osiągnąć swój limit genetycznej lub końcową stagnację. Jest to punkt, w którym organizm po prostu nie zyska więcej mięśni w sposób naturalny. Mówi się, że w tym momencie, w którym jeśli kulturysta robi wszystko dobrze, aby stworzyć stan anaboliczny, hamuje ciało. Organizm może rzeczywiście zwiększyć wydzielanie hormonów katatonicznymi w tym momencie, tak że każda nowa mięśni, który występuje po tej granicy będzie łatwo zniszczone przez te kataboliczne hormonów.

Ten limit lub sufit jest w dużej mierze zależy od genetyki, no i oczywiście różni się od osoby do osoby. Jedynym sposobem, aby kontynuować przerost mięśni poza tym punkcie jest poprzez manipulację hormonalnej. Może to obejmować zastosowanie hormonu wzrostu (GH), dostarczonych endogennej. Sterydy anaboliczne lub stosowania substancji, które wpływają na endogenne stężenie GH i / lub androgenów.

Kliknij tutaj, aby kupić Legal Steroid Official Website

Sterydy prawne i Suplement Body Building

Sterydy anaboliczne okazały się bardzo skutecznym sposobem na przezwyciężenie tej naturalnej bariery. Stosowanie syntetycznych GH również okazały się bardzo skuteczne, aby przezwyciężyć czynniki kontrolujące to ograniczenie genetycznej lub sufitu. Skuteczność tego rodzaju substancji wyjaśnia jego dalszego popularność.

Istnieje bardzo niewiele substancje naturalne lub na receptę, który daje przewagę kulturysta to hormon, który pomaga naprawdę przekracza limit organizmu przerostu genetycznej. Wiele naturalnych suplementów twierdzić, że egzogenny źródłem testosteronu lub zwiększyć produkcję endogennej takie same, ale bardzo niewielu z nich pracuje. Inne suplementy naturalne zostały ogłoszone jako stymulatory uwalniania hormonu wzrostu przez przysadkę mózgową. Takie produkty kombinacyjne głównie aminokwasów zostało odkryte, które są również w dużym stopniu nieskuteczne. Istnieje kilka możliwych wyjątków.

Kliknij tutaj, aby kupić Legal Steroid Official Website

Być może, jak nauka w dalszym ciągu rozwijać, będziemy odkrywać skuteczne alternatywy dla tych substancji. Może to obejmować wzmocnienie substancje w sposób naturalny wydzielanie hormonu wzrostu, testosteronu, naturalne wydzielanie lub substancjami, które hamują informacyjnych katatonii mechanizmy endokrynologiczne. może ona być nawet możliwe ograniczenie gen może być zahamowany lub podwyższone poza jego naturalnego punktu stagnacji. Jeśli podnieść ten limit jest rzeczywiście możliwe, pozwoliłoby to budowniczowie cieszyć wzrost siły i masy mięśni bez ryzyka dla zdrowia w procesie

Steroidowych Alternatywy – są one dostępne?

Sterydy zazwyczaj podniesienie poziomu testosteronu w organizmie. Dobre i złe skutki sterydów w rzeczywistości zależy od jakości sterydów używasz. Ludzie używają sterydów do różnych celów. Używają sterydy

o Aby zamocować wzrostu mięśni i zwiększa jej wytrzymałość.
o Aby podnieść poziom energii.
O, aby zwiększyć produkcję tłuszczu.

Jednak istnieje kilka wad steroidów. sterydy Korzystanie stała się nielegalna w tych dniach.

Zalety sterydy uczyniły taki wpływ na ludzi, że to jest bardzo trudne dla ludzi do zaprzestania używania ich całkowicie. Doprowadziło to do szalejącej kontrowersji dotyczących sterydów w ostatnich czasach. Wiele steroidowych alternatywy co wymyślić na rynku, jak również. Ale teraz pytanie, jeśli steroidowych Alternatywy byłoby równie skuteczne jak sterydy?

Kliknij tutaj, aby kupić Legal Steroid Official Website

Niektóre steroidowych Alternatywy

Wiele steroidowych Alternatywy są dość popularne na rynku. Eksperci nadal pracują na tych produktów, aby odkryć swoje zalety i odciski w stosunku do sterydów.

Dla kiedyś budowniczowie ciała używasz prawną Steroid alternatyw. Mówią, że takie sterydy były wspaniałe. Androstenedione to pierwszy legalny steryd alternatywna. Jest także znany jako prohormonów. Zawiera AD, 1-test i 4-androstendionu. Te właściwości są bardzo zbliżone do rzeczywistych sterydów.

Proces konwersji energii Andro:

Zazwyczaj Andro wywiera wpływ anaboliczny na konwersji enzymatycznej w wątrobie. Cząsteczki Andro reaguje z enzymem w wątrobie i przekształcić go w testosteronu. Cały proces conversional jest naturalne.

Kliknij tutaj, aby kupić Legal Steroid Official Website

Ale użycie prohormony zostało zakazane przez rząd federalny Stanów Zjednoczonych w 2005 roku kulturystów będzie teraz musiał szukać innego steroidowych Alternatywy. Jeśli nadal jest używany, trzeba będzie zapoznać się z zasady w danym stanie.

Mężczyźni są zaniepokojeni ich wygląd i proces kształtowania się ich strukturę w zależności od ich chęci. Ci ludzie szukają lepszych steroidowych Alternatywy. Jednak aż dojdziesz skuteczną alternatywę, można wykonać następujące sposoby kształtować swoje ciało.

1. Weź zbilansowaną dietę, która ma wysoką białka i prawidłowe odżywianie.

2. Uruchom spożywanie kalorii, które mogą mocujące wzrost i siłę mięśni.

3. Wykonaj jogę regularnie.

4. Opt dla prawidłowego harmonogramu prac na zewnątrz.

5. Jeśli jesteś profesjonalistą kreatyny budowniczy ciała, proszek białka, witamin, kwasów tłuszczowych i zielenie są ważne dla Ciebie.

Niektóre steroidowych Alternatywy okazały się skuteczne, aby zwiększyć swoją energię. Są także bezpieczniejsze sposoby odzysku mięśni.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *