sterydy na mase sklep

To prawda – kulturystyka jest trudne. A jeśli jesteś ectomorph jest dwa razy ciężej. Nie tyle dlatego, że muszą pracować ciężej i mądrzej (choć do pewnego stopnia jest to prawda), ale przede wszystkim dlatego, że nie będzie mieć tyle “hurra” momenty jak swoimi mesomorph i endomorph odpowiedników. Mówiąc najprościej, trening będzie trudno, ale nie będzie widać rezultaty. Albo przynajmniej, Twoje zdjęcia ‘ectomorph przed i po “najprawdopodobniej wykazują jedynie marginalne wyniki.

Więc, jakie są sterydy? Są to źle? Są to dobrze?

Dla wielu ludzi jest to bardzo niezadowalający sposób wypracowywania i kto może ich za to winić. Wiele albo zrezygnować, albo zacząć szukać magicznego pocisku. W świecie ectomorph kulturystyce , ta magiczna kula jest zazwyczaj nazywany sterydów.

Kliknij tutaj, aby kupić oficjalną stronę steryd anaboliczny

Jeśli chodzi o stosowanie sterydów, większość ludzi po prostu powiedzieć, że są złe i rozpocząć opisywanie wszystkich rzeczywistych, jak również gotowych efektów ubocznych wierzą sterydy będzie miała na chudy człowiek jak ty. Zaczną pokazując zdjęcia martwych kulturystów i ciężarowców i informacją, opowieści grozy, że przyjaciel przyjaciela swojego przyjaciela doświadczonych gdy wziął 5mg Deca – Durabolin jednym Środa, obracając go do agresywnego potwora z piersi kobiety poprzez czwartek rano.

Następnie są ludzie, którzy odwoływania żadnych efektów ubocznych jak legend miejskich, ogłaszając sterydy, aby być bardziej szkodliwe niż Big Mac (myślę, że może to być nawet righ). Będą starali się przekonać, że sterydy są nie tylko nieszkodliwe, ale w rzeczywistości są one bardzo dobre dla organizmu. Po tym wszystkim, znają wiedzą faceta, który zna faceta, który zna 25 roku życia ectomorph kulturysta, który został za pomocą sterydów przez prawie rok, a nie tylko wciąż żyje, nigdy nie czuł się lepiej.

Kliknij tutaj, aby kupić oficjalną stronę steryd anaboliczny

Chodzi o to, że debata na temat sterydów jest zazwyczaj bardzo ogrzewane i napędzane przez osobiste przekonania więcej niż rzeczywistej nauki. I dodać jeszcze więcej kontrowersji w dyskusji, niektóre firmy wprowadziły wersje prawne jedne z najbardziej popularnych sterydów. Na przykład, Primal Muscle Firma wprowadziła niedawno wersję prawnej Primobolan, który jest używany do sterydów znacznie zwiększyć poziom testosteronu. Oczywiście, wersja prawna nie jest sterydem w ścisłym tego słowa znaczeniu (jest ona traktowana jako dodatek), ale to działa na podobnej zasadzie, ale oczywiście bez negatywnych skutków (lub tak twierdzą).

Wracając do “Promise Land sterydów” …

Więc powinienem brać je? A dlaczego nie.

Więc gdzie jest prawda? Chyba w środku, jak zawsze. Ale niech to zapomnieć o problemy zdrowotne, że debata na temat stosowania sterydów wychowuje. Gdyby były zupełnie nieszkodliwe i prawnych, byłby to dobry pomysł, aby z nich korzystać?

I przyszedł do kontaktu ze sterydami wiele księżyców temu i muszę przyznać, że wziął jakiś. Dokładnie przez 2 tygodnie. Jest to zbyt krótki czas, aby dokonać jakiejkolwiek analizy w świecie rzeczywistym, że sterydy mogą nie wywarła na mnie. Ale jedna interesująca rzecz.

Kliknij tutaj, aby kupić oficjalną stronę steryd anaboliczny

Zdałem sobie sprawę, że nie chcą z nich korzystać, a nie dlatego byłbym przerażony skutków ubocznych, ale dlatego, że czuł się tak, jeśli nie byłoby już moje ciało. Niby lubią, kiedy ludzie brali ogromne kredyty na zakup drogich samochodów i domów. Te rzeczy nigdy nie były tak naprawdę ich, oni nigdy nie spłacić kredytu. I popatrz co za bałagan jest teraz.

Dla mnie, stosowanie sterydów powoduje samego typu sytuacji, tylko atutem pożyczyć przeciwko jest własne ciało. Wiem, że jest kuszony, po wszystkim, czułem się dla niego zbyt, chociaż mam stamtąd w ciągu zaledwie kilku tygodni. Ale natychmiastowy zadowolenie, że sterydy przynieść trudno jest walczyć.

Zwłaszcza, jeśli uważasz, że zrobił już wszystko, co mógł, aby ta ciało swoje marzenia, a jednocześnie nie mają nic do pokazania dla niego.

Masz długą drogę do przebycia każdym razie.

Ale pomimo tego, co myślisz, założę Ci wszystkie pieniądze mam na moim rachunku czekowego teraz – to jest w porządku, wszystkie 30 $ -, że nie spróbować wszystkiego, nie eksperymentować tyle , nie trzymać się tego, co działa wystarczająco długo , nie eliminuje to, co nie działa, nie stosować się do diety wystarczy konsekwentnie … masz rację. Istnieje wiele można poprawić w tej chwili.

Kulturystyka to styl życia, jest to podróż. Wiem, że słyszysz, że przed i pewnie myśleć o tym, jak inny dymu dmuchania taktyki, aby utrzymać się z dala od magicznego wpływu sterydów, ale jeśli myślisz o tym za chwilę, wiem, widać, że mam rację.

Kliknij tutaj, aby kupić oficjalną stronę steryd anaboliczny

Your Body – waszej świątyni.

Sterydy nie budują swoje ciało. Zmieniają swoje ciało w sporej zagranicznej i niekontrolowane hormonów, które przejmują własnych nich. To nic więcej niż wizerunek swojej prawdziwej jaźni. Macierzy, jeśli chcesz, gdzie mięśnie żyją w Dreamworld napędzany przez zło chemika.

Słuchaj, ja nie jestem jednym z was sądził, jeśli decydują się na tę drogę. Ale uwierzcie mi – będzie to zrobić prędzej czy później. I to jest bardzo ciężko być w pozycji, gdy są zarówno oskarżonego, a sędzia.

Jeśli oczekuje się jakiś inteligentny artykuł, który daje mapę drogową do bezpiecznego stosowania sterydów, przykro mi zawieść. Jeśli oczekuje się artykuł naukowy na temat sterydów, przykro mi zawieść. Ale mam nadzieję, że jeśli oczekuje się osobistego widok z nietradycyjnych kątem, że masz teraz coś rzeczą. Przynajmniej przez kilka sekund.

Niech się w oczy – budowanie mięśni jest trudne. Ale może to być o wiele łatwiejsze i proste. Wszystko, co potrzebne jest, aby przebić się przez cały ten BS, kłamstwa, pół-prawdy i mity, które otaczają kulturystyki dziś.
Tak, jesteś gotowy, aby dowiedzieć się prawdy o zdobywanie mięśni, treningi, dieta, suplementy, sterydy … i wszystko inne że absolutnie musi wiedzieć, jeśli kiedykolwiek chcesz, aby twoje marzenia się spełniły kulturystyki? Można znieść prawdy? Czy jesteś gotowy, aby być najlepszym kulturystą może być?
Mam nadzieję, że tak … jeśli tak, to …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *