sterydy w tabletkach skutki uboczne

Różne typy Sterydy

Istnieją dwa rodzaje hormonów obecnych w organizmie. Kortykosteroidy są produkowane w nadnerczach się powyżej nerki. Hormony te obejmują aldosteron, który pomaga regulować stężenie sodu w organizmie i kortyzolu, który odgrywa wiele ról w organizmie, w tym służące jako część systemu reagowania na stres organizmu, aby zmniejszyć stan zapalny. Powszechnie przepisywany kortykosteroidy leki, takie jak prednizon, prednizolon i deksametazon są dostępne stosować doustnie, dożylnie lub domięśniowo i mogą być stosowane do leczenia chorób, takich jak astma, reumatoidalne zapalenie stawów, chorobę zapalną jelit, i układowy toczeń rumieniowaty, w którym stan zapalny jest częścią procesu chorobowego. Stosowanie sterydów maści i kremów na skórę, na przykład triamcynolon i betametazon, jest powszechne w leczeniu skóry (skórę Derm = + = ITI zapalenia).

Kliknij tutaj, aby kupić Sterydy anaboliczne Prawnie

Drugą grupą steroidów, androgenne / sterydy, hormony wykonany w korpusie regulować produkcję testosteronu jąder i jajników. Androgenny część testosteronu jest zaangażowana w rozwój męskich cech płciowych, natomiast część odżywczej udział w zwiększaniu ilości tkanki ciała, zwiększając produkcję białka. Gruczoł przysadki, znajduje się u podstawy mózgu, pomaga regulować produkcję testosteronu i wydzielanie hormonów. Hormon wzrostu i hormon folikulotropowy (FSH) należą do hormonów, które stymulują jądro i funkcji jajników i są dwie z wielu hormonów wydzielanych przez przysadkę mózgową.

sterydy anaboliczne i androgenne są dostępne jako leki na receptę, które mają być stosowane w przypadkach, w których organizm nie wytwarza wystarczającej ilości hormonu i może być wymagane suplementacja. Niektóre suplementy hormonalne w tym szlaku to hormon wzrostu i testosteron sam. Leki te są prawnie określone przez dostawców opieki zdrowotnej, ale ta grupa leków jest często używany nielegalnie i nadużywane w celu zwiększenia wyników sportowych i poprawy wyglądu ciała. W przypadku stosowania w dobrze odżywionych ciała, steroidy anaboliczne, powoduje przyrost masy przede wszystkim ze względu na wzrost masy mięśni.

Kliknij tutaj, aby kupić Sterydy anaboliczne Prawnie

Natomiast sterydy mogą mieć korzystne działanie, gdy brane pod kontrolą lekarza, mają wiele poważnych i czasem nieodwracalne efekty uboczne. Te działania niepożądane są spowodowane nieprawidłowo wysokim poziomem testosteronu w organizmie i mogą zawierać wysokie ciśnienie krwi, podwyższony poziom cholesterolu, uszkodzenie wątroby, niewydolność serca, trądzik, łysienie, jak również agresywne i brutalne zachowanie.

Istnieje wiele wspólnych steroidy anaboliczne. Niektóre naśladować działania testosteronu bezpośrednio, podczas gdy inne powodują, że organizm produkuje nadmiar testosteronu poprzez zakłócanie normalnego systemu regulacji hormonalnej w organizmie. Efekt końcowy jest taki sam. Nadmiar testosteronu jest dostępna wpływające na czynność komórek i narządów w organizmie.

Oprócz nazwy chemicznej, te sterydy mogą mieć również nazwę handlową i nazwę ulicy. Na przykład, stanozol chemiczny wyprodukowany pod nazwą Winstrolem, ale znany jest na ulicy, “Winny”. Genotropin jest nazwa producenta dla ludzkiego hormonu wzrostu (HGH).

Kliknij tutaj, aby kupić Sterydy anaboliczne Prawnie

Istnieje wiele nazw dla steroidów, a każdy kraj może mieć swoje własne wariacje na temat tych nazw. Sterydy mogą być chemicznie podobny do testosteronu, takich jak testosteron metylu lub oxymetholone. Mogą one być również tak zwane “projektant” sterydy, które są produkowane przejść testów narkotykowych, jak norbolethone i desoxymethyltestosterone.

Kilka typowe przykłady obejmują sterydów anabolicznych

  • Anabol,
  • Android,
  • androstendionu,
  • Winstrol,
  • Deca-Durabol,
  • THG,
  • Genabol i
  • HGH.

W zależności od typu, steroidy anaboliczne, może albo być wstrzykiwane do ciała lub przyjmowany przez tabletki. Ze względu na sposób te leki są metabolizowane, potrzeba, aby czas odtwarzania oraz do zapobiegania detekcji steroidy są często w cyklach, w których są one stosowane przez kilka dni w czasie, a następnie zatrzymuje się i cykl powtarza się ponownie kilka dni lub tygodni później

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *